AlışverişCilt BakımıGüzellik
Trend

BADE NATURAL AROMATERAPİ

Herkese merhabalar!

2020 yılını hiç yaşamasaydık detirten bir yıl oldu değilmi ? Evde kalmak zorunda kaldığımız bu günlerde kendimi önce ev temizliğine verdim herşeyi tek tek elden geçirip zamanı verimli ve sakin bir şekilde geçirmeye çalıştım. Sürekli sağlık, hijyen konusunda yeni şeyler öğrenmeye çalısırken buldum kendimi. Sürekli evde kalmak kolay değilmiş ama bu şekilde yaşamayı güzelleştirecek yeni ürünler keşfettim.  Şimdi size onlardan en sevdiklerimden bir olan BADE NATURAL dan bahsetmek istiyorum.

 

 

Bade natural buhurdanlık ve  kokuları mis gibi serin güneşli bir sabahı eve taşımak istediğimde yetişti imdadıma. Doğal içerik kullanım kolaylığı ve sürekliliği benim için çok iyi bir tercih oldu. Birbirinden güzel kokan uçucu yağ esansları içinde  en çok Saf huzur aromaterapi karışımı nı sevdim. Doğal ve sağlıklı olması sebeyle güvenle kullanıyorum.

Faydaları:

Saf Huzur Aromaterapi Karışımımımız ile sükunet dolu, sakin ve rahat bir güne merhaba deyin! Ylang ylang, tatlı portakal ve lavanta gibi rahatlatıcı yağların kokusuyla, kendinizi deniz kenarında oturmuş gibi hissedeceksiniz. 50 ml sabit yağ içerisine 5-10 damla ekleyerek kendinize nemlendirici etkili masaj yağı yapabilirsiniz. Aynı zamanda difüzör ve buhurdanlık ile kullandığınızda, yaşam alanınızdaki havayı tazeleyebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

 

Bade Natural ürünlerini incelerken Cildin ihtiyacına yönelik cilt bakım, vücut bakımı ve serumları var .

Yaşlanma Karşıtı Kırışıklık önleyici bakım için set halinde hazırlamaları hem pratik hemde ekonomik olmuş ürünleri kullanmaya başladım. Onunla ilgili daha detaylı paylaşımı yapacağım ama biraz daha kullanarak etkilerini görmek istiyorum.

Firmanın çevreye duyarlı, % 100 doğal ,hayvan deneylerine karşı ve vegan dostu olması da bu ürünlere karşı daha ilgiyle bakmama sebep oldu.

Sizde eşsiz doğayı  bulunduğunuz ortamlara taşımak isterseniz Bade natural ürünlerine bakabilirsiniz.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu