Life StyleYaşam

Ümraniye’de Emlakjet Farkı ile Daire Sahibi Olun!

 

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ve uzun bir süredir yerleşim yeri olarak en kalabalık ilçelerden biri olan Ümraniye, giderek değerlenen konut piyasasında ön sıralarda yer alıyor. Okul, hastane, iş merkezleri ve semt pazarları ile Ümraniye yoğun bir nüfusa ev sahipliği yapıyor. Ümraniye satılık daire ilanlarını Emlakjet üzerinden görebilirsiniz. Aynı zamanda kendi isteğinize göre Ümraniye’de yer alan daireleri seçebilir ve bir tercihte bulunabilirsiniz. Her bir dairenin detaylarına bakabilir ve oda sayılarını belirleyebilirsiniz. Ümraniye, modern mimarisi ve doğal park ve bahçeleri ile sizleri bekliyor. Asansörlü, yangın merdivenli ve otoparkı bulunan dairelere hemen sahip olabilirsiniz. Kombi, duşa kabin ve mutfak dolaplarına sahip daireleri seçebilir ve ekstra masraf yapmadan direkt bu konutlarda oturabilirsiniz.

Metro, Otobüs ve Diğer Ulaşım Seçenekleri Mevcut

Ümraniye’de ulaşım ağı gelişmiş olup, birçok ilçeye buradan doğrudan gidebilirsiniz. İster metroyu kullanabilir isterseniz otobüsler ile yolculuk yapabilirsiniz. Dilerseniz minibüslere ve taksilere binip İstanbul’un birçok noktasına geçiş yapabilirsiniz. İstanbul’da yer alan tarihi mekanları görmek için Ümraniye’den dakikalar içinde bu

noktalara varabilirsiniz. Ümraniye’de yer alan İnkılap Mahallesi, Çakmak, Dudullu gibi hızla gelişen yerlerden daire sahibi olabilir ve istediğiniz zamanda kiraya verebilirsiniz. Ümraniye’nin merkezinde alışveriş yapabilir ve günlük ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ayrıca iş yerleri ile dolu olan bu ilçede bir işletme sahibi olabilirsiniz. İlgilendiğiniz bir meslek üzerine dükkan açabilir ve işletmeden para kazanarak Ümraniye’de keyifli dolu bir hayat yaşayabilirsiniz. Ümraniye bu yönü ile sizlere kolaylık sağlayacaktır. İsterseniz satılık dairelerinizi Emlakjet üzerinden kiraya vermek için ilana koyabilirsiniz. Emlakjet size birçok konuda kolaylık sağlayacak ve emlak işlerinizi en hızlı şekilde çözmenize yardımcı olacaktır.

Emlakjet Her Zaman Yanınızda!

Daire sahibi olmak için belirlediğiniz unsurları Emlakjet aracılığı ile kolayca keşfedebilir ve aklınıza takılan soruları giderebilirsiniz. Daire satın almadan önce, beğendiğiniz herhangi bir konutun görselini Emlakjet’te görebilir ve ilanları değerlendirirken konuma dikkat edebilirsiniz. Emlakjet, sürekli güncel ilanları karşınıza çıkarır. İster Ümraniye, isterseniz herhangi bir ilçede yer alan tüm ilanları Emlakjet’te görebilirsiniz. Eğer yatırım yapmak için bir daire alacaksanız ileriye dönük bir plan çizelgesi oluşturabilirsiniz. Gelir ve gider dağılımını yaptıktan sonra ödeme seçeneklerinizi belirleyebilir ve bu doğrultuda bir daire seçebilirsiniz. Kendi bütçenize uygun fiyat aralıklarını arama kriterlerinize ekleyebilirsiniz. Dairenin dış ve iç cephesi ve hangi katta yer aldığını tespit edebilirsiniz. Ümraniye, konum itibari ile Asya ve Avrupa’nın kesiştiği bir noktada yer alır. Bu doğrultuda İstanbul Boğazı’nda yer alan her 3 köprüye de yakındır. İster kendi aracınız ile isterseniz otobüs ile Ümraniye’den Avrupa yakasına dakikalar içinde geçebilirsiniz. Ayrıca geniş ve büyük caddelere sahip olan Ümraniye’de trafik sorunu yaşanmaz. Ümraniye’de istediğiniz bir daireyi satın alarak yeni bir hayata adım atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu