AlışverişCilt BakımıGüzellik

Yazın Makyajın Olmazsa Olmazı, CC Krem!

Yaz geliyor, geldi, pandemi, “Ah, acaba tatil yapabilecek miyiz?”, “Biraz güneş yüzü görsek yeter!” derken yazı yarıladık hatta sonbahara doğru adım adım yaklaşmaya başladık bile. Ayrıca 2020’nin makyajsız makyaj trendi hala revaçtayken en doğal güzelleşme yöntemleri de ilgimizi çekmiyor değil! Eylüle geri sayım yaparken cildimiz hala yaz güneşinin etkisinde olduğu için onu korumak ve doğru yaz makyaj ürünlerini kullanmak gündemimizde! Cildimizi hem nemlendirmek, hem hafif bir ton katmak hem de güneşin zararlı etkilerinden uzak tutmak söz konusu olduğunda ise, kurtarıcımız ise CC kremler!

Kapatıcıların Ötesinde CC Kremler Vazgeçilmezimiz!

 

Yazın sanki ruhumuz gibi makyaj çantalarımız da hafifliyor ve ağır kapatıcıların, fondötenlerin yerini hafif kremler alıyor. İşte yaz aylarında ister el çantanız ister plaj çantanız olsun, her an her yerde cildinize tatlı bir ışıltı katıp aynı zamanda kusurları kapatan ve akmayan CC krem, tek bir ürünle tüm sorunlarımıza deva oluyor. Kelime anlamına baktığımızda “Colour correcting” ya da “complexion correcting” yani renk eşitsizliklerini giderici ve cilt dengeleyici özellikleri taşıyan CC krem, makyaj uzmanları tarafından öncelikle ciltteki ton farklılıklarını kapatmak için tercih ediliyor.

 

Yaz aylarında ise fondöten yerine hem daha hafif olması hem de makyaj yapmadan bakımlı imajına imkan sağlaması CC kremlerin revaçta olmasını sağlıyor. En iyi CC krem dendiğinde, akla ilk gelen özellikler içeriğindeki güneşten koruyucu etkiler elbette. Nemlendirici özelliği yüksek CC kremler, makyaj yaparken en başta cildinizdeki renk eşitsizliklerini, bölgesel kızarıklıkları ve hepimizin derdi sivilceleri kapatıyor. CC kremlerin bu kadar tercih edilen bir makyaj ürünü olmasının sebebi ise içinde bulunan ve ışığı yansıtan pigmentler. Cildiniz yağlıysa ve sıklıkla aknelerle uğraşmak zorunda kalıyorsanız, CC kreminizi yanınızdan ayırmamalısınız. Güne başlarken temiz cildinize süreceğiniz CC krem, bir gece öncesine ait tüm yorgunluk izlerini ve cilt lekeleri kapatır, cildinize doğal bir ışık katar.

 

 

Bazen Dost, Bazen Düşman Güneş

 

Yaz için CC krem denince akla, SPF içeriği ile cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyan ürünler geliyor elbette. En iyi CC kremler sayesinde yaz aylarında, herhangi bir akma ve bulaşma yaşamadan hafif gündüz ve gece makyajlarında fondötenin aksine CC krem kullanabilir, cildinizi sıcaklarda yormadan ona hoş bir parlaklık katabilirsiniz. Kapatıcı CC kremler aynı zamanda antioksidan, C ve E vitamini gibi içerikleri sayesinde cildinizi aydınlatırken nem dengesine ve beslenmesine de yardımcı olur. Ne kadar sorunlu bir cildiniz olursa olsun, renk tonunun eşitlenmesini sağlar.

 

İhtiyacınız Olan Her Şey Burada

 

Eğer siz de farklı cilt sorunları yaşıyor ve bazen de sadece makyaj yapmadan sade bir doğallıkla dışarı çıkmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan her şey burada! 2020 yılının makyajsız makyaj trendinin hala etkisini sürdürdüğü bu yaz günlerinde, Golden Rose GR CC Cream serisinin 4 farklı ürünü ile cilt renginizi dengeleyebilir, nemlendirebilirsiniz. CC krem seçenekleri, ciltteki kızarıklıkları kapatır, soluk mat bir cilt tonunuz varsa cildinize canlılık katar. Mor ve mavi tonları, kızarıklıkları kapatır. Uykusuzluk, stres ya da yetersiz ve dengesiz beslenme sonucu kendini gösteren göz altındaki koyu halkaları, kahverengi lekeleri kapatarak cilt renginizi dengeler. Cildinize pürüzsüz, aydınlık bir görünüm verir. Temiz cilt üzerine tek olarak ya da makyaj altına uygulanabilir. 30 GFK içeriği ile sizi güneşin zararlı etkilerine karşı korur. Paraben içermez. Kusursuz bir makyaj yapmanız için cildinizin eşitsizliklerini kapatırken, E vitamini ile nemlendirir. Golden Rose en trend makyaj ürünleri ile cildinize değer verir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu