AlışverişGezi NotlarıTrendler

Bu Yaz Bisikletlerin Keyfini Çıkarın!

En eski ulaşım araçlarından biri olan bisiklet, teknolojinin gelişmesi ile birlikte modern bir görünüm kazandı. Günümüzde her yaşa uygun olarak tasarlanan ufak ve büyük modelleri bulunan bisiklete ilgi oldukça fazladır. Sizin için cimri.com zerinden bisiklet modellerini ve özelliklerini inceledik. İşte bu yaz keyifle sürebileceğiniz bisikletler…

Dağ Bisikleti ile Ormanın Kalbine Yolculuk

Doğa ile iç içe olmayı seviyorsanız bisiklete binip orman içinde gezebilirsiniz. Böyle durumlar için bazı markalar özel olarak dağ bisikleti üretir. İstediğiniz boyutlarda ve vites aralığında bu bisikletleri tercih edebilirsiniz. Dağ bisikletlerinin tekerleği kalın olur. Böylelikle toprak üzerinde daha rahat hareket edebilirsiniz. Ayrıca dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu bisiklet modellerini aracınızın bagajında ya da seyahatlerde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Dağ bisikletleri size ekstra masraf çıkarmaz. Belirli periyotlar ile bisikletin yağ bakımını yapabilirsiniz.

 

 

Çocuklara Uygun Bisikletler

Çocukların kullanabileceği boyutlarda üretilen ve yandan destekli üretilen 4 tekerlekli çocuk bisikletleri, son zamanlarda oldukça talep görüyor. Bu bisiklet modelleri, çocukların bisiklet sürmeyi öğrenmesi için uygundur. Yanlarda yer alan tekerlekler sayesinde çocuklar bu bisikletleri dengede tutabilir ve hızlı bir şekilde bisiklet sürmeyi öğrenebilirler. Aynı zamanda bisikletlerin koltuk ayarını yapabilir, boyunu yükseltebilir veya kısaltabilirsiniz. Çocuk bisikletlerinde farklı renk tercihleri yapabilirsiniz. Bu bisikletlerin ana gövdeleri sağlam malzemelerden üretilmiştir. Paslanmayan malzemelerle modern fabrikalarda üretilen bu bisikletler el değmeden doğrudan tüketiciye ulaşır.

Ergonomik Katlanır Bisikletler

Yüksek teknoloji ürünü olan bir diğer bisiklet modellerinden biri olan katlanır bisikletler, Türkiye’de ve dünyada son yıllarda trend haline geldi. Bu bisikletlerin en büyük özelliği ergonomik olmasıdır. Böylelikle fazla bir yer kaplamayan bu bisikletler kolay bir şekilde taşınabilir. Bu bisikletler katlanarak valize dahi sığabilir. Kullanıcıya birçok avantaj sağlayan katlanabilen bisikletleri sahil kenarlarında, parklarda ya da doğa sporları için kullanabilirsiniz. Katlanır bisikletlerin bölme yerleri ana gövdelerinde bulunur. Eşit bir şekilde katlanan bisikletin boyutu yarı yarıya indirilir. Böylelikle bisiklet birim alanda daha az yer kaplar ve kolay bir şekilde muhafaza edilebilir. Bu bisiklet modellerini internet üzerinden gününü 24 saati sipariş verebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu