AlışverişEvTeknolojiTrendler

Zinde Kalmanın Yolu Konforlu Bir Yataktan Geçiyor Konfor İse Yataş’tan!

Yorucu ve stresli geçen günlerde, güzel bir uyku çekmek için gecenin hayalini kurarız. Gece olduğunda bütün ağırlığımızla kendimizi bırakacağımız ve uykuya hemen dalmak isteyeceğimiz yer ise yatağımızdır. Uyumanın tadını alabilmek, onun dinlendirici müthiş etkisine kendimizi bırakabilmek için de kaliteli bir yatağa ihtiyaç duyarız. Vücudunuza uygun, konforun, kalitenin ve sağlıklı uykunun adresini bulmak önemli bir nokta haline geliyor. Her bütçeye uygun birbirinden güzel yatak modellerini, Yataş Bedding sizlere sunuyor.

Athletic Yatak ile Uykunuzun Tadını Çıkarın

Türkiye’de ilk olan ve sadece Yataş Bedding tarafından satışa sunulmuş, klinik deneyler ile farkını ortaya koymuş olan Celliant® kumaş teknolojisi ile kısa sürede uykuya dalacak, rüyalarınızın yemyeşil bahçelerinde yolculuklara çıkacaksınız. Vücut sıcaklığını dengeleyen, kasların toparlanmasını sağlayan ve vücudu dinçleştiren özelliği ile doyurucu bir uyku çekeceksiniz. Athletic modelinin sağladığı bu konforlu uyku ile gün boyu enerjik hissedeceksiniz.

Woolmark Teknolojisi İle Her Mevsim İdeal Sıcaklık

Geceleri uyurken zaman zaman sırt bölgemizde terleme ile uyanırız. Derin uykuda olduğumuz zamanlar ise bu ter kendiliğinden kurur ve hastalanmamıza sebep olur. Bunun nedeni de vücudumuzun yaydığı ısının eşit dağıtılamamasıdır. Woolmark® teknolojisi ile üretilen modeller, işte tam da bu noktada mükemmel bir alternatif sunuyor. İçeriğindeki saf yün ile ısıyı, yatak içerisinde eşit dağıtarak, bir mevsim değil her mevsim ideal sıcaklıkta, konforlu bir uyku uyumanızı sağlıyor. Bununla da kalmıyor içerdiği bu doğal yapısıyla kalp atışlarınızı rahatlatıyor.

Vücudunuzu Saran Dokunuşlar

Yatağa yattığımız zamanlar bazen bel, bazen basen bölgemizin boşta kaldığını hissederiz. Bu da sağlıklı bir uykunun, sağlıklı bir dinlenmenin önünde engeldir. UltraWaist teknolojisine sahip bir yatak, bu sorunu çözdüğü gibi, Coil-within-coil teknolojisiyle üretilmiş Wallaby yaylara sahip bir model de vücuda göre şekil alır ve vücudunuzun hareketlerine uyum sağlar. Eşler ile yatılan ve eşlerin hareketleri sonucu bölünen uykular için de free zone teknolojisi geliştirilmiştir. Bu teknoloji ile rahatça uyuyabilir, eşinizi rahatsız etmeden dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

Hem Konforlu Hem Ekonomik Yatak Fiyatları

Güzel ve kullanışlı bir yatak hepimizin ideali. Fiyatlar, kaliteye göre değişkenlik gösterse de Yataş Bedding her bütçeye göre farklı modeller sunuyor. Mesela “öğrenciyim, kaliteli bir tek kişilik yatak sahibi olmak istiyorum ama bütçem fazla değil” diyorsanız, Yataş öğrenci setlerine bir göz atmalısınız. Baza, yatak ve başlıktan, farklı desen ve renklerden oluşan bu setler, tam ortopedik ve dht yaylı sistem kalitesine sahip. Bu setler ile güzel bir uyku çekebilir, enerjik bir beden ve beraberinde getireceği açık bir zihin ile başarılı bir okul hayatına uyanabilirsiniz. Çift kişilik yatak artık sadece çiftler tarafından değil, rahatına düşkün olanlar, yer sıkıntısı düşünmeden istediği gibi yatmayı hedefleyenlerden de talep görüyor. Yataş Bedding, uzun ömürlü olan ve ortopedik yapısından, mükemmel uyku deneyiminden ödün vermeyen, ekonomik modelleri ile öne çıkıyor. Kaliteli yapısı ile uzun vadede kullanabileceğiniz bu modeller, hem fiyatı ile hem de zaman içerisinde yıpranan ve değiştirilmesi gereken modellere göre iki kere ekonomik hale geliyor.

Smart Match ile En İyi Yatak Modelinizi Bulun

Söz konusu bir yataksa çok daha hassas olunması gerekir. Bu da zaman kaybı bir yana, yanlış bir seçim ile de güzel ve derin uykulara veda etmenize sebep olabilir. Bunun için Smart Match sistemi, iki dakika kadar kısa bir sürede kendinize uygun, en iyi modelin seçimini yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca 120 gün deneme süresi olan bu ürünlerden memnun kalmazsanız, değişim sağlayabilirsiniz. Hemen Yataş web sitesine girin, kendinize en uygun modeli keşfedin. Beğendiğiniz ürünleri canlı görmek, küçük dokunuşlar ile kumaşın ve yay sisteminin kalitesini bizzat yerinde yaşamak isterseniz, Yataş Bedding mağazalarına uğrayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu