Yeme İçme

Dezpack Dietto İle Sağlıklı Yaşayın

En iyi diyet Ürünü Dietto yüksek lif, yüksek protein ve düşük kalori ile zayıflamaya yardımcı Dezpack Dietto kilo veremeyen kişilerin imdadına koşuyor. İlaç olmayan ürün son derece güvenilir içeriklerden elde ediliyor. Türk Gıda Kodeksi tarafından ürünün içeriğindekiler ve içeriğinde bulunan oranlar belirleniyor ve tamamen sağlıklı bir besin takviyesi elde ediliyor. % 11 oranında lif, % 14.2 oranında protein içeriyor.

Vücuttaki hücrelerin doymasını sağlayarak diyet yapanları sürekli yeme ve açlık hissinden kurtarıyor. Düşük kalorili bu ürün ile vücudun günlük vitamin, mineral ve kalori ihtiyacıyeterince karşılanmış oluyor. Her öğünde yalnızca 3,50 TL harcanmış oluyor. Bu sırada da vücudun her öğünde ihtiyaç duyduğu besinlerin vücuda alınması sağlanırken aynı zamandakişilere doyuruculuk hisside veriyor.

Dezpack Kullanımı

Dilerseniz Dietto videosunu buradan izleyebilirsiniz. Başlangıç evresi ve devam evresinden oluşan ürün ilk olarak başlangıç evresinde bulunan 2 günlük kürlerden oluşuyor. Ardından devam evresinde de 14 veya 28 gün olmak üzere
ürünüm belirli aralıklarla belirli oranda tüketilmesi sağlanıyor. Başlangıç evresinde günde 5 öğün olmak üzere 3’er saat aralıklarla Dezpack tüketiliyor. 200 ml yarım yağlı süt veya yağsız içerisine karıştırılarak shake tarzında ürünün içiliyor.

Her başlangıç öğünü toplamda 226 kalori içeriyor. Bir günde 5 öğün tüketilerek vücuda alınan kalori miktarı 1130 olarak günlük kalori alımını karşılıyor. Ancak bu kalori oranının üzerine çıkılmamasına dikkat edilmelidir. Aksi halde kalori kiloya dönüşerek diyeti olumsuz anlamda etkileyecektir.

Devam evresinde ise günde toplamda 2 öğün olmak üzere tüketim sağlanıyor. Her öğün 204 kalori ihtiva ediyor. Başlangıç evresine göre günlük kalori alımının düştüğü görülüyor. Her öğünde 300 ml yarım yağlı veya yağsız süt içerisine karıştırılarak tüketilen içecek gün içinde vücuda alınması gereken tüm besinlerin alınmasına olanak sunuyor.

Dezpack Çeşitleri

Dezpack Dietto 6 farklı lezzetten oluşuyor. Hem 16 günlük kür hem de 30 günlük kür için aynı lezzetlere her ikisinde de yer veriliyor. Çilek, çikolata, damla sakızı, muz, vanilya ve Hindistan cevizi aromaları ile her damak zevkine uygun olarak üretiliyor. Her birinin de fiyatları aynıdır.

Yalnızca 16 günlük kürler ile 30 günlük kürler arasında fiyat farkı bulunuyor. 16 günlük kür 2 gün başlangıç seviyesi 14 gün devam evresi içeriyor. 30 günlük kür ise yine 2 gün başlangıç 28 gün devam evresi içeriyor. Daha önceden başlangıç evresi ile ürünü kullanmış ve devam ettirmek isteyenler için ayrıca 14 günlük kürler bulunuyor. Bu kürlerin fiyatı diğer kürlere oranla daha uygundur.

Ancak iyi bir şekilde diyet programına başlanması ve devamlılığının getirilmesi açısından direk 14 günlük kürleri alarak kullanım sağlanmamalıdır. Diyet programına iyi bir adaptasyon için 16 günlük veya 30 günlük kürlerden yararlanılmalıdır.

Öğünler arasında açlık hissi oluştuğunda tüm yeşilliklerden yenilebilir. Tuz, yağ eklemeden tüketilecek olan yeşilliklere limon kullanılabilir. Limonun yağ yakıcı özellik taşıması diyete fayda sağlaması açısından değer taşır. Çay, kahve gibi içeceklere ise şeker eklenmemelidir. Dezpack Dietto ile sizde sağlıklı yaşamaya ne dersiniz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu