Gezi NotlarıYaşam

İslami Otellerde En Konforlu Tatil Seçenekleri

 

 

Son dönemde gittikçe yaygınlaşan ve sundukları hizmet seçeneği ile pek çok insanın dikkatini çeken İslami otelleri arasından tercihte bulunmak zorlaşıyor. İslami oteller ardından kendiniz için en güzel olanı bulabileceğiniz ve uygun fiyat seçenekleri tercih edebileceğiniz seçenekler sunulmaktadır. Özellikle aile konseptleri ile pek çok tatil severin dikkatini çekmektedir.

 

 

Peki, nedir bu İslami otellerin özelliği?

İslami otellerin en büyük özelliği tabi ki ailelere özel alkolsüz hizmet seçeneğinin sunulmasıdır. Konfor hep ön plandadır. Hem keyifli zaman geçirebilir hem de ihtiyacınız olan her hizmeti alabilirsiniz. Mesela kadın erkek ayrı havuzlar, ayrı plajlar, ayrı hamamlar hatta ayrı spa hizmetleri bile verilmektedir. Özellikle aile hamamları bulunmakta. Eğer tesiste birden fazla havuz yoksa belirli saat aralıklarında kadınlar ve çocuklar, diğer kalan saatlerde de erkekler havuzu kullanabiliyor. Plajın ikiye bölünmesi ile misafirlerine gerekli konfor uygulanıyor. Geniş aile odaları ile hizmet veriliyor ya da tesisin yapısı uygun ise aile villaları ile misafirler konuk ediliyor. İslami otellerde uygulanan alkolsüz her şey dahil ya da alkolsüz ultra her şey dahil hizmet sunulmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfedir. Ara öğün ve aperatif seçenekleri tesisin belirlediği saat ve mekanlarda sunulmaktadır.

 

Peki, arasından nasıl seçimler yapılmalı?

Öncelikle gideceğiniz şehri seçmelisiniz. Ardından otelinizi belirlemelisiniz. Hem fiyat aralığı hem de en keyifli tatil seçeneklerini size sunan İslami Otelleri inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz. En önemlisi ise tatilinizi satın alabileceğiniz sitedir. Bunun için size bir tavsiyem olacak. www.gezinomi.com adresinden kendiniz için en uygun olan oteli seçebilirsiniz. Ancak dikkat etmelisiniz ki tesisin hizmet verdiği zaman aralıkları burada önemli. Birde erken rezervasyon seçenekleri ile güzel bir yaz tatili için fırsatları değerlendirebilirsiniz. Hem en keyifli tatil seçeneklerini yakalayabilir hem de dilediğiniz gibi kolay ödeme seçeneklerini hayata geçirebilirsiniz.

 

 

 

Kalabalık ailelerin tercihlerinden olan Pine Club Boutique Hotel & Spa Kuşadası ya da Sea Bird Hotel sizin de tercihleriniz arasında olabilir. Bu otellerde genellikle ilk çocuk 12 yaşa kadar ücretsiz oluyor. Bu hem ailelere büyük kolaylık sağlıyor hem de güzel bir tatil için seçimi kolaylaştırıyor. Bu kimi otellerde ikinci çocuğunda ücretsiz oluşuna kadar gidebiliyor. Gezinomi’de yer alan Alkolsüz her şey dahil hizmet veren islami otelleri inceleyerek tercihlerinizi daha kolay yapabilirsiniz. Özellikler peşin fiyatına 9 taksit ve birden fazla kredi kartı ile ödeme imkanını hemen değerlendirebilirsiniz. Bunun için güvenilir olduğunu düşündüğüm için size tavsiye ettim. Bir tatilci için en önemli detaylardan olan kolay ödeme seçenekleri tabi ki ilk sırada geliyor. Bütçeyi zorlamadan karar vermek ve en doğru tercihi yapabilmek en önemli olanıdır. Siz de bunlar göz önünde bulundurarak kendiniz için güzel bir yaz tatili planlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu