Oje

Haftanın Oje Önerisi -1-

Merhaba bir süredir bende herkes gibi instagram girdabına kapıldığım için buraları yalnız bırakmıştım.Şimdi Bloguma hak ettiği özeni göstermeye başladığıma göre  ilginizi çekecek bir sürü konu hazırladım sırasıyla onları paylaşma zamanı.

Makyaj sever olarak ojelerden asla  vaz geçemiyoruz bende yeni bir seri yazı serisi başlatayım dedim  sezon trendlerinden oje önerilerimi Haftanın oje Önerisi adı altında sizlerle paylaşacağım.

sevgininmakyajdefteri,pastel kozmetik,oje,oje trendleri,haftanın oje onerisi

Bu haftanın ilk önerisi Pastel Kozmetik ojelerinden 231 numara 2017 sonbahar trendlerinden içinde minik ışıltıları olan harika bir bordo.

sevgininmakyajdefteri,pastel kozmetik,oje,oje trendleri,haftanın oje onerisi

Koyu renkleri kısa tırnaklara çok yakıştırıyorum 😍 diyerek kendimi avutuyorum,  uzun tırnakları olanlara ne kadar özensem de kullanamıyorum , siz bana bakmayın uzun , kısa her tırnağa yakışır bir renk. ojeyi iki kat uyguladım çabuk kurudu uzun süre dayanıyor mu diye sorarsanız ojeyi iki günden fazla tırnağım da tutmadığım için bilemiyorum.  Pastel ojeler hakkında genel fikrimi sorarsanız  3 tl lik bir oje için bence performansı süper.


Haftanın Oje Önerisi yazı serisini nasıl buldunuz ? Buna devam edelim mi ? Merak ettiğiniz konular hakkında bana postun altına yorum bırakırsanız bende elimden geldiğince sizinle araştırıp paylaşırım.

Yorumlarınız benim için çok önemli yorum bırakmayı unutmayın.

 

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu