Pratik BilgilerYaşam

YENİ TREND: 3D KAŞ ŞEKİLLENDİRME

Tıpkı saçlar gibi kaşlar da kendi modasını yaratıyor. İngiltere’den Türkiye’ye gelen yepyeni bir yöntem ise kaş şekillerinde değişiklik yapılmasını sağlıyor. Yöntemin adı ‘3D Kaş Şekillendirme.’ Acısız, ağrısız ve dövmeye gerek kalmadan istenilen doğal kaşlara yapıştırma yöntemiyle sahip olmayı sunan 3D Kaş Şekillendirme Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. 3D Kaş Şekillendirme üstün teknolojisi sayesinde gerçek kaş görünümünde kaşlar yaratmanızı sağlarken kaşların şeklini korkmadan değiştirebilme özgürlüğünü sunuyor.
 
YENİ TREND: 3D KAŞ ŞEKİLLENDİRME,makyaj,kalıcı makyaj,makyaj blogları
 
Son yıllarda yükselen “doğal kaş” modasının dövme, kalıcı makyaj, kaş tedavisi ile doğal görünümlerine kavuşamıyoruz bu gune kadar yakılan kaşlarda ve kalıcı makyajda hep bir yapaylık ve bir çogunda ise oldukça kötü uygulamalar görüyorum.
 ‘Türkiye’de İlk 3D Kaş Şekillendirme’düzenli bakımları yapıldığında 8 haftaya kadar rahatlıkla kullanılabileceğini ifade ediyorlar.
YENİ TREND: 3D KAŞ ŞEKİLLENDİRME,makyaj,kalıcı makyaj,makyaj blogları
Dokunun altına herhangi bir madde işlemediği için alerjik durumda oluşturmayan ‘3D Kaş Şekillendirme’ özellikle kaş çıkmama problemi yaşayan kişilerde, kanser tedavisi gören hastalarda ve daha önce kaşlarına dövme yaptıran kişilerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu yöntemin yapıştırılmasında kullanılan solüsyon ise kıl köklerini besleyerek yeni kıl çıkmasına da etki ediyor.
Örnekler çok başarılı görünüyor ama 8 haftada bir yenileme fikri fiyatları görünce bana biraz sıkıntılı geldi. Türkiye şartlarına göre düşünmek lazım degilmi.
Bir çok uygulama arasından 3D kaş şekillendirme hakkında araştırmalar yapmaya başladım sizin bana tavsiye edebileceğiniz, yerler varsa aşağıda benimle paylaşın.
Kendi kaşlarımı düzeltme konusunda çalışmalarım devam ediyor yaptırdıgımda yazıyı güncelleyip sizinle paylaşırım.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu