EvYaşam

Vissmate Temizlik Ürünleri

Merhaba,  herkes gibi bizim evde de bol miktarda temizlik ürünleri kullanılıyor hatta biraz daha fazla tüketiliyor İnstagramda beni takip ediyorsanız pekinez cinsi ev cadısı bir kızım var. Küçük ırk köpek besleyenlerin çok iyi anlayabileceği şekilde sabah akşam dışarı çıkarsam da arada küçük kazalarımız olmuyor değil.

 

 

Hijyen konusunda daha dikkatli olmak zorundayım. Kullandığım ürünlerin ağır kimyasallar içermemesi ve kolay arındırılabilir olması en önemli tercih sebeplerimden. Bu yüzden tek hareketle temizleme gücü yüksek Vissmate ürünlerini uzun zamadır severek kullanıyorum.

Vissmate beyaz sabun kokulu yüzey temizleyici en sevdiğim özelliği çok amaçlı kullanabilmem özelikle yerleri sildikten sonra ev tertemiz ve mis gibi beyaz sabun kokuyor. banyoda ve tuvalet temizliğindede kullanıyorum.

Vissmate ultra çamaşır suyu o kadar bereketli ki bir damlası bile hijyen sağlıyor özellikle tuvalet için vazgeçilmez oldu , kesinlikle gözü kapalı tavsiye edeceğim ve hayatınızı kolaylaştıracak diğer bir ürün ise Vissmate silikonlu temizleyici sadece toz almada değil, banyo, duş kabini içinde, seramik ocakların temizliğinde pencere cam temizliğinde kullanabilirsiniz silikonlu sprey ile silinen yerler hem çok geç tozlanıyor hem de kireç ve su lekelerini önlüyor .

Temizlik hergün yapmak zorunda olduğumuz işlerden Vissmate bunu kolaylaştırıp mis gibi kokuları ile  keyifli hale getiriyor.

Vissmate ürünlerine ulaşmak için http://www.vissmate.com.tr/ ziyaret edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu