EtkinlikLansman

NefisDemet.com Workshop

Herkese merhaba hafta sonu sevgili Nilgün Özen Aydın  Blogger arkadaşlarımla beni NefisDemet.com Ankara şubesinde keyifli geçen Workshop etkinliğine davet etti. Pastacılık konusunda yetenekli olmasam da yeme konusunda oldukça yetenekli olduğum Nefis Demet‘lerin nasıl  hazırlandığını görmek ve  benim için güzel bir deneyim oldu.

Nefis Demet Genel Müdürü Mahmut Atar ürün ve marka hakkında bize bilgiler verdi. Üretim safasından başlayarak en ince ayrıntısına kadar geçen süreçleri bizimle paylaştı.

Sizde benim gibi hediye seçme konusunda zorlanıyorsanız NefisDemet.com işte tamda burada devreye giriyor. Özel günlerde En yakınlarınızdan iş arkadaşlarınıza rahatlıkla gönderebileceğiniz birbirinden güzel ve lezzetli Nefis Demet‘ler var. Yapıldığı ortam tertemiz ve bütün hijyen kurallarına uyuluyor. Kadınlara çalışma alanı yaratarak iş güçlerini ekonomiye kazandırması ile de tamamen desteği hak ediyor.

 

Sizlerde,sizin için özel olan günlerde bu şekilde kek ve çikolatalarla sevdiklerinizi özellikle yaklaşan Anneler Günü için hayatınıza değer katan güzel kadınları şımartabilirsiniz.

Nefis Demet mevsim meyvelerini taze olarak bizimle buluşturan bir firma. Şimdi Göreceğiniz görseller NefisDemet.com Workshop etkinliğinde objektifimize yansıyan görseller.

 

Taze meyve ve kekleri çikolatayla buluşturan ve özel anılarımızda yanımızda olan Nefis Demet ailesiyle tanışmadıysanız acele edin. Misafirliğe giderken zevkinize göre, bu şekilde şık bir paket yaptırabilirsiniz.

Her güne özel hediye www.NefisDemet.com web adresinden ve Türkiye genelindeki 9 şube üzerinden sipariş alan Nefis Demet alanında uzman ustalar ve dağıtım personeliyle özel günlerinde tüketicinin yanında olmak istiyor.

Gülümsediğime bakmayın Nefis Demet arajmanlarını hazırlamak çok fazla emek istiyor kendi hazırladığım Nefis demet arajmanını tabiki sizleri düşünerek paylaşmadım tadı çok güzeldi ama görüntü için biraz daha pratik yapmam gerek.  Biz  Ankaralı Blogger için keyifli bir hafta sonu oldu yaptıklarımızı afiyetle yemeği de ihmal etmedik.

www.NefisDemet.com

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu