NefisDemet.com Workshop


Herkese merhaba hafta sonu sevgili Nilgün Özen Aydın  Blogger arkadaşlarımla beni NefisDemet.com Ankara şubesinde keyifli geçen Workshop etkinliğine davet etti. Pastacılık konusunda yetenekli olmasam da yeme konusunda oldukça yetenekli olduğum Nefis Demet‘lerin nasıl  hazırlandığını görmek ve  benim için güzel bir deneyim oldu.

Nefis Demet Genel Müdürü Mahmut Atar ürün ve marka hakkında bize bilgiler verdi. Üretim safasından başlayarak en ince ayrıntısına kadar geçen süreçleri bizimle paylaştı.

Sizde benim gibi hediye seçme konusunda zorlanıyorsanız NefisDemet.com işte tamda burada devreye giriyor. Özel günlerde En yakınlarınızdan iş arkadaşlarınıza rahatlıkla gönderebileceğiniz birbirinden güzel ve lezzetli Nefis Demet‘ler var. Yapıldığı ortam tertemiz ve bütün hijyen kurallarına uyuluyor. Kadınlara çalışma alanı yaratarak iş güçlerini ekonomiye kazandırması ile de tamamen desteği hak ediyor.

 

Sizlerde,sizin için özel olan günlerde bu şekilde kek ve çikolatalarla sevdiklerinizi özellikle yaklaşan Anneler Günü için hayatınıza değer katan güzel kadınları şımartabilirsiniz.

Nefis Demet mevsim meyvelerini taze olarak bizimle buluşturan bir firma. Şimdi Göreceğiniz görseller NefisDemet.com Workshop etkinliğinde objektifimize yansıyan görseller.

 

Taze meyve ve kekleri çikolatayla buluşturan ve özel anılarımızda yanımızda olan Nefis Demet ailesiyle tanışmadıysanız acele edin. Misafirliğe giderken zevkinize göre, bu şekilde şık bir paket yaptırabilirsiniz.

Her güne özel hediye www.NefisDemet.com web adresinden ve Türkiye genelindeki 9 şube üzerinden sipariş alan Nefis Demet alanında uzman ustalar ve dağıtım personeliyle özel günlerinde tüketicinin yanında olmak istiyor.

Gülümsediğime bakmayın Nefis Demet arajmanlarını hazırlamak çok fazla emek istiyor kendi hazırladığım Nefis demet arajmanını tabiki sizleri düşünerek paylaşmadım tadı çok güzeldi ama görüntü için biraz daha pratik yapmam gerek.  Biz  Ankaralı Blogger için keyifli bir hafta sonu oldu yaptıklarımızı afiyetle yemeği de ihmal etmedik.

www.NefisDemet.com

 

 

 

 

E-POSTA ABONELİĞİ

Abone olarak yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti, Lütfen Tekrar Denermisiniz

Editor

Makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven birisiyim. Sürekli yeni şeyler öğrenmek keşfetmek ve sizinle paylaşmak için 2013'den beri buradayım

BENZER YAZILAR

Yazılar ve Ürünler Hakkındaki Düşüncelerinizi Merakla Bekliyorum.

Hakkımda

Sevgi Bolat

Sevgi Bolat

Makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven birisiyim. Sürekli yeni şeyler öğrenmek keşfetmek ve sizinle paylaşmak için 2013'den beri buradayım. Sende hoşgeldin:)

Instagram

E-POSTA ABONELİĞİ

Abone olarak yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti, Lütfen Tekrar Denermisiniz

Hürriyet Yazarkafe

Bumerang - Yazarkafe