Blog EtkinlikleriEtkinlik

Lerzan Karadanlı 29 Ekim Etkinlik sponsorları – 2 –

 

Herkese merhaba Lerzan Karadanlı 29 Ekim Etkinlik sponsorlarının 2. kısmını sizinle paylaşmak istiyorum.

Saçlarımın yanması ile kıymetini bir kez daha anladığım Hc hair Care doping ürünü ile bizimleydi özellikle yıpranma ve dökülme karşıtı bu serumu kardeşime kullandırmaya başladım öncesi resmini çektim ve kutuyu düzenli kullanıp bitirmesini bekliyorum. Resimlerle ürün hakkında ayrıntılı yazısı yakında gelecek .Bebak Acı badem kremi ve acı badem sütü sevdiğim ve özellikle yoğun cilt kuruluğu yaşadığım dönemlerde kurtarıcı ürünlerden.

Bioblas şampuanını ilk kez deneme fırsatı bulacağım merak ettiğim ürünlerden biriydi Biota 59 Elements e teşekkür ederim .

revox sayesinde saçlarımı uzattığımı bir çok kez sizinle paylaşmıştım yedeklediğim için çok mutlu oldum.

Kaysı çekirdeği yağı ve keten tohumu yağı ile Tabia bizimle birlikteydi. Keten tohumunu özellikle zihin yorgunluğu, unutkanlık için kullanmaya başlayacağım en kısa zamanda ayrıntılı şekilde paylaşacağım.Odak parfümeri sponsorlarımızdandı bu parfümün kokusu bana göre hafif odunsu bir kış kokusu ve inanılmaz kalıcı.

Le soleil kapalı saçlar için şampuanın yeni ambalajı çok güzel olmuş kuru ve boyalı saçlar için olunca en kısa zamanda bende deneyeceğim.

Lila Kozmetik ‘ e ait saç boyasını daha önce kullanmıştım ve memnun kalmıştım şimdi saç maskesi, şampuan ve serumunu özellikle set olarak kullanıp blogda ayrıntılı şekilde paylaşmak istiyorum. Teşekkürler !

Dermokozmatika Bioderma Cicabio Lotion ürünü hakında ayrıntılı bir post paylaşmıştım buradan okuyabilirsiniz.

Lr Beauty Satış ortağı Suzan hanım bizimle birlikteydi . Ürünler hakkında bilgi verirken aloe vera ürünlerinden hediye etti.

Sponsorlarımızdan biride Gratisti Wet n Wilde rujlarını severek kullanacağım.Pe-re-ja bizlere kocaman bir paket hazırlamış her birini severek kullanacağım. Teşekkürler!

Son olarak Sevgili Lerzan’ın kıyafet sponsorları Tesettür Sepeti ve Moda Merve idi ikisi de çok yakışmış arkadaşıma değilmi. Diğer ürünlerini sayfalarından takip edebilirsiniz.

Etkinlik sponsorlarına tekrar teşekkür ederim hepsini denedikçe  blogda yer vereceğim.

 

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu