GüzellikMakyaj

Yves Rocher – Orance Flash Mat Tekli far

Yves Rocher - Orance-Flash-Mat-Tekli-far-sevginin-makyaj-defteri.jpg
Yves Rocher – Orance Flash Mat Tekli far

Merhaba 🙂

Yves Rocher markasına ait tekli farların her rengi olmasa da arada bir  farklı renklerine denk geliyorum yine geçenlerde öylesine girdiğim mağza da Yves Rocher – Orance Flash Mat Tekli farına denk geldim rengin güzelliği ve matlığına dayanamadım koleksiyonuma katı verdim.

Yves Rocher farlarının genel olarak yapılarını beğeniyorum yumuşak ve kolay bir sürümü var fırçaya alırken yumuşaklığından dolayı tozutma yapabiliyor.

Yves Rocher - Orance-Flash-Mat-Tekli-far-sevginin-makyaj-defteri.jpg
Yves Rocher – Orance Flash Mat Tekli far

Farı alma sebebim özellikle gözün katlanma bölgesine sıcak bir boyut kazandırmak. Tabi ki hayaller hayatlar 🙂 gözümde istediğim etkiyi alamadım bana farın rengi istediğimden bir ton açık geldi ama açık kumral tenlilere daha çok yakışacağını düşünüyorum .

Farklı far renklerinden sizde benim gibi hoşlanıyorsanız bir şans verebilirsiniz ben kelebek indiriminden 20 tl gibi bir fiyata aldım sanırım % 30 indirim vardı.

Yves Rocher kartı kullanırsanız ayrıca biriken puanlarınıza duş jeli ,yüz yıkama jeli gibi hediyeler veriyor. Doğum günü ayınızda bir ürün alana bir ürün bedava kampanyasından da yararlanabilirsiniz.
Ben doğum günü kampanyamdan cilt bakım ürünleri yada parfüm almayı tercih ediyorum.

Peki siz yves rocher ürün skalasından neleri beğeniyorsunuz Benim gibi cilt bakım ürünlerini set halinde alıp bitiremeden attığınız oldumu 🙂 benim iki kez başıma geldi de.

 

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu