EtkinlikLansman

Provansal yaşam tarzı Ankaralılar ile buluştu

Fransanın güneyindeki provence bölgesine gönderme yapılarak kırsal yaşantı tarzı, Provansal yaşam tarzı Ankaralılar ile buluştu. 

Geçen hafta katıldığım bu güzel etkinliği sizlerle paylaşmak istiyorum,  L’occitane ürünleri ile ilk kez tanışma fırsatı buldum. Ankara kentpark Avm’de düzenlenen etkinlik benim için farklı bir deneyim oldu.

Doğal ürünlerden oluşan el peelingi ile önce ellerim ölü derilerden arındırıldı görevli arkadaşlar güler yüzlü ve çok ilgiliydiler sorduğum her soruya bıkmadan cevap verdiler yoğun ve stresli bir günde verdiğim bu mola bana çok iyi geldi 🙂

Mini el bakımında kullanılan tırnak bakım yağını özellikle çok sevdim elimde kullandığım ürünler biter bitmez mutlaka bir şans vereceğim o zaman daha ayrıntılı şekilde paylaşırım.

Bir binden farklı ve hoş kokulu el kremlerinden ben gül kokulu olanı seçtim doğal ve temiz içerikli el kremlerinin performansını da çok başarılı buldum.

Sürekli kullandığımız ürünlerin daha temiz içerikli doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen en önemlisi de hayvanlar üzerinde deney yapmayan markalardan seçmeye çalışıyoruz. Bu tarz ürünler ve markalar olunca sizinle daha çok paylaşmak istiyorum.

L’OCCITANE markasının dünyada 2000’den fazla Türkiye’de 25 mağzası bulunuyormuş geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakımı ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı seçeneği bulunuyor.

Ürünlerde paraben, mineral yağlar ve hayvansal içerikler kullanılmıyor , hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor…

Ayrıca şık şişe ve ambalaj tasarımları,renkli hediye paketleri ve provence ambiyanslı nostaljik arduaz konseptli mağzaları ile çok dikkat çekiyor. Hediye seçmekte zorlananlara şık ve farklı alternatifler sunuyor.

Benim L’OCCITANE markası ile tanışmam ve deneyimlerim bu şekildeydi .L’OCCITANE ürünlerini yeni tanımaya başlıyorum bana bu markanın ürünlerinden tavsiyeleriniz varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

 

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu