EvYaşam

Vernel Max 8 hafta daha yoğun ferahlık konsantre çamaşır yumuşatıcısı -Taze Gül

www.trnd.com/tr ile  Vernel Max 8 hafta daha yoğun ferahlık konsantre çamaşır yumuşatıcısı -Taze Gül proje takımına 1000 kişi ile dahil oldum.

Kutu içinden çıkanlar
1xVernel Max- Taze Gül 720ml
1x Vernel Max %20 indirim kuponu
Proje kitapçığı
Pazar araştırma anketleri

Arkadaşlarımla akrabalarımla paylaşmak içim 40 x Vernel deneme paketleri ve indim kuponları vardı.

Kargo elime ulaştığında çamaşır makinasına çamaşır doldurmakla meşguldüm ve hemen denemek için kullandım. Benim güzel kokulara karşı aşırı düşkünlüğüm bilinir çevremde ama bende bir erkek kardeş var benden beter. Bizim özellikle kış aylarında ki kavgamız hava güzel ve güneşliyse balkona astığım çamaşırları üzerine is kokusu sinmiş diye giymez ve temiz ütülenmiş hiç fark etmez tekrar yıkatır. Bense evin ortasında kocaman çamaşırlığa tahammül edemem. Hava bir kaç gündür güneşli tabi ki yine balkona astım kuruduktan sonra ütüleyip dolaba yerleştirdim.

Ütü yaparken bile mis gibi gül kokusu her yeri sardı ama bayıltan ağır bir koku değil ferah taze bir koku. Kardeşim dışarıda kurutmama rağmen fark etmedi ve ne kullandığımı sordu sanırım sezonluk kavgamızda sona erdi.

Alt komşum da sorunca hangi marka yumuşatıcı kullandığımı tamam dedim ben yumuşatıcı markasını değiştirebilirim hemen denemesi için kendisine de 2 adet hediye ettim.
8 hafta sürecek mi bunu tabi ki bende merak ediyorum şimdi gözüm evin bütün perdelerinde baharda geldiğine göre bir temizlik şart oldu.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu