EvYaşam

Hijyende tek hareket Vissmate !!!

Merhaba,  herkes gibi bizim evdede bol miktarda çamaşır suyu kullanılıyor hatta biraz daha fazla tüketiliyor .İnstagramda beni takip ediyorsanız pekinez cinsi ev cadısı bir kızım var. Küçük ırk köpek besleyenlerin çok iyi anlayabileceği şekilde sabah akşam dışarı çıkarsam da arada küçük kazalarımız olmuyor değil.

Bu yüzden hijyen konusunda daha dikkatli olmak zorundayım. Bir süredir Vissmate kullanmaya başladım .

Vissmate çamaşır suyunun en sevdiğim özelliği farklı kokularının olması ve temizlik yaptıktan sonra kalıcılıkları oldu.

Banyoda çam kokulu ,mutfakta limon kokulu, evin genel temizliğinde çiçek ve deniz ferahlığı kokan Vissmate kullanıyorum.

Benim için sadece bir çamaşır suyunun kokulu olması yetmiyor yoğun ve kıvamlı olması da gerekli özellikle klozet temizliğinde Vissmate kullandıktan sonra bir kaç dakika bekletiyorum yoğun kıvamı sayesin hemen akıp gitmiyor.

Evin her yerinde çamaşır suyu kullanıyorum bu eskiden kalma bir alışkanlık bende banyo ve lavaboya girdiğimde çamaşır suyu temizliğini ve kokusuna seviyorum.

Sağlık açısından pek tavsiye edilmese de eldiven kullanarak gayette güzel oluyor eksi ve artılarını göz önüne alırsak bol bol Vissmate kullanmaya devam edeceğim.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. normalde çamaşır suyu kokusunu sevmem ama bunlar o kadar da kötü gelmedi bana sürekli kullanabilirim artık bunları sanıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu