Uncategorized

Hurraw CoffeeBean Lip Balm

sevgininmakyajdefteri-hurrawcoffeebean- lipbalm

Merhaba 🙂

  Uzun zamandır bu kadar lezzetli lip balm kullanmadım dersem yalan olmaz. Muhteşem kahve aromalı lı Hurraw CoffeeBean Lip Balm elimden hiç düşmüyor.

sevgininmakyajdefteri-hurrawcoffeebeanlipbalm

Hurraw! amacı; Dünya’nın en iyi dudak balmını yaratmak! Bunu yaparken naturel olması, vegan olması, raw olması, organik ve adil ticareti desteklemesi gerekliydi. Bununla beraber eğlenceli ve doğal tat seçenekleri sunmalıydı. Hurraw! mevcut en iyi naturel, vegan, raw ve organik içeriklerle hayat tarzı fark etmeksizin herkesin rahatlıkla kullanabileceği Hurraw! dudak balmlarını oluşturdu.

Hurraw! dudak  balmları;
Vegan onaylı! premium raw ve organik içeriğe sahip, 
Premium soğuk press yağ kullanılıyor
Katkı maddesi yok! Toxin yok! Gluten yok! Soya yok!
Sadece naturel tat ve renk!
Oval şekliyle taşınması pratik! Cebinde erimeyen bir lip balm!
Hurraw! kullanarak adil ticarete destek vermiş oluyorsunuz. Teşekkür ederiz!

sevgininmakyajdefteri-hurrawcoffeebeanlipbalm

  Tadıyla ve yapısıyla gerçekten güzel bir lip balm sayesinde şeker tüketimimi oldukça azalttım 🙂 dönem dönem dudaklarım kuruyup çatlıyor kullanmaya başladığımdan beri bu sorunu yaşamadım.

  Vegan bir ürün olması ayrıca en büyük tercihlerimden birisi ben Gulsen Doğanla 8 mart etkinliği sayesinde kullanmaya başladım o kadar çok sevdim ki bu 3.cü lip balmım tadından dolayı sürekli tazelemekten çok çabuk bitiriyorum 🙂

  Dermo kozmetik eczanelerde rahatlıkla bulabilirsiniz satış fiyatı 18.37 tl. Sizin favori lip balmınız var mı hangilerini severek kullanıyorsunuz.

Sevgilerimle,

sevgininmakyajdefteri

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu