Huncalife Deodorant Stick


  Herkese Merhaba 🙂
  Yılbaşında Huncalife‘dan çok güzel bir paket almıştım. O günden beri ürünleri deneyimlemeye başladım bunlardan ilki Huncalife Deodorant Stick i sizlerle paylaşmak istiyorum.


  Ürün Açıklaması :Cildinizle ve doğayla dost özel formülü ile ter kokusunu kontrol altına alır. İçeriğindeki aloe vera ve yeşil çay özleri ile yoğun nemlendirme etkisi desteklenmiştir. Huncalife deostick ile gün boyu ferahlığı ve temizliği hissedin.Cildi tahriş eden ve terlemeyi engelleyen aluminyum tuzlarını içermez.Triclosan içermez.Paraben içermez.Parafin içermez

  Son bir aydır kullanıyorum içinde aluminum olmaması benim için oldukça önemli bir seçenek. Kokusu oldukça hafif ter kokusunu engellemede yeterli gördüm ama kış mevsimindeyiz yazın yeterli olur mu hiç bir fikrim yok.

  Giysilerimde leke yapmadı bu özelliğinide artı olarak kaydeyyim. Huncalife ürünlerinin genelde beklediğimden gayet güzel çıkması beni çok sevindirdi özellikle Türk Girişimi olması daha da mutluluk verici. Huncalife Deodorant Stick katalog satış fiyatı 15.25 tl yüksek gibi görünse de temiz içerik olması bunu biraz da olsa makul gösterebilir.

Sevgilerimle 🙂

E-POSTA ABONELİĞİ

Abone olarak yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti, Lütfen Tekrar Denermisiniz

Editor

Makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven birisiyim. Sürekli yeni şeyler öğrenmek keşfetmek ve sizinle paylaşmak için 2013'den beri buradayım

BENZER YAZILAR

Yazılar ve Ürünler Hakkındaki Düşüncelerinizi Merakla Bekliyorum.

Hakkımda

Sevgi Bolat

Sevgi Bolat

Makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven birisiyim. Sürekli yeni şeyler öğrenmek keşfetmek ve sizinle paylaşmak için 2013'den beri buradayım. Sende hoşgeldin:)

Instagram

E-POSTA ABONELİĞİ

Abone olarak yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti, Lütfen Tekrar Denermisiniz

Hürriyet Yazarkafe

Bumerang - Yazarkafe