Hakkımda - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Hakkımda


Bloğuma Hoş geldiniz.

Yazılar ve ürünler hakkındaki düşüncelerinizi merakla bekliyorum. Profillerinize yorumlar aracılığıyla ulaşabildiğimden lütfen reklam amaçlı link bırakmayın.


Merhaba ben Sevgi Bolat  sizlere kendimi ve bloğumu  tanıtmak istiyorum. Ankara doğumluyum 2 erkek ve 1 kız kardeşimle birlikte halen Ankara da yaşıyorum.  

17/10/2013 tarihinde hobi olarak açtığım blogum da halen kendi aldığım yada bloğum aracılığı ile gönderilen kişisel bakım, makyaj, kozmetik ağırlıklı ürünleri tarafsız,dürüst bir gözlemle 
deney imleyip yorumlarımı sizlerle paylaşıyorum.

 Basın kiti olarak gönderilen ürünleri kendi kullanımıma uygun olmadan ve kullanmadıkça sizlerle paylaşmıyorum. Hiç bir PR çalışması benim taraflı,olumlu veya olumsuz ön yargılı görüş bildirmeme sebebiyet vermez ve aynı şekilde hiç bir ürün veya maddi gelir sizlerin güveninden önce gelmez.

  Benim gözümde gerçek olmayan sahte veya taraflı övgü bloğumu okuyan tüm insanları kandırmakla ve onların parasını çalmakla aynı anlamı ifade etmektedir.

  Sahip olduğum sorumluluk duygusu sebebiyle güvenimi kazanmayan ürünlerin ve firmaların tanıtımını yapmamaktayım.  

  Dürüst yorumlarımı paylaştığım ürün tanıtımları ve sizler için bol bilgiyle derlediğim zengin içerik için bloğuma abone olmayı unutmayın.


Eğitim ve Mesleğim

İlköğretim ve liseyi Ankara da tamamladım ve hemen çalışma hayatına atıldım yıllarca inşaat sektöründe çalıştım sağlık problemlerim nedeniyle çalışmaya uzun bir ara verdim şu anda evden reklam logo tasarımları yapmaktayım. 


Hobilerim

El sanatları,teknolojik ürünler  ve makyaj benim en büyük üç hobim El sanatları ve makyaj üzerine eğitim belgelerim var. Blogumda daha iyi görseller hazırlamak için ayrıca fotoğrafçılık eğitimi aldım Uzun zamandır hafta da iki gün zumba dersleri alıyorum.


Okuduğunuz ve ilginiz için teşekkür ederim Sevgiyle kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder