Phyto Saç Boyası - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Pazartesi, Temmuz 24, 2017

Phyto Saç Boyası


Patrick Ales tarafından 1967 yılında kurulan Phyto, saçı canlı ve değerli bir organ olarak değerlendirmektedir. Maksimum saç güzelliği hedefiyle doğadan esinlenerek özel formüller geliştirir. 40 seneden daha fazla bir süredir hazırladığı formüllerle fark yaratan marka, bu süre içinde klinik testler ve bilimsel gelişmelerden beslenir. Phyto şampuan gibi özel seriler barındıran marka,   
1.       500'den fazla aktif içerikle oluşturulmuştur, bu da ürün içeriklerini daha zengin yapar.
2.      %95'ten fazla ürün tamamen bitkiseldir.
3.       Yenilenebilir kaynaklardan oluşturulmuştur. Biyo çeşitliliği kullanır.
4.      Çevreyle ilgili süreçleri takip ederek üretimi bu yönde geliştirir.
Phyto saç boyası çeşitleri her telin aynı renk olmasını sağlarken yapısal açıdan herhangi bir zarar vermez.  

makyaj, Phyto Saç Boyası, narecza, Makyaj Blog, Makyaj blogları, Makyaj blogu,

Color Bitkisel Saç Boyası Dore Açık Kestane 4d 

Açık kestane tonu sevenler için geliştirilen saç boyası saçlarınızı dış etkenlere karşı korur ve güçlendirir. Hassas ve önceden işlem gören saç tipleri için idealdir. İçeriği sayesinde dünyanın en etkili doğal profesyonel saç boyalarından biri olarak kabul edilen ürün saç derisine ihtiyacı olan bakımı da sağlar. Saçlara parlaklık kazandırır, amonyak barındırmaz, kokusu yoktur ve her bölgeyi kapatır. Ürünün talimatlara uygun biçimde kullanılması önerilir.

 Color Bitkisel Saç Boyası Kızıl Sarı 8cd 

Bitki özlü koruyucu saç boyası kızıl sarı tonu sevenler için hazırlanmıştır. Saçlardaki beyazlığı tamamen giderir ve estetik açıdan memnuniyet sağlar. Dermatolojik olarak test edilen ürün uzun süre saçta kalır ve homojen görüntüsünü muhafaza eder. Resorsinol ve paraben içermemektedir.

Color Bitkisel Saç Boyası Açık Sarı 8

 Açık sarı kullanım seven kadınlar için hazırlanmıştır. İstenen ton elde edilirken saç yapısına zarar verilmez. Bir yandan bitkisel özlerle saç tellerini korurken diğer yandan rengin oluşmasını sağlar. Saç yapısının güçlenmesini sağlayan saç boyası saçtaki beyazları kapatarak mükemmel görünüm sağlayacaktır.

 Color Bitkisel Saç Boyası Açık Kestane 5

Bitkisel içerikli Phyto Color Saç Boyası açık kestane tonda saç rengi isteyenler için geliştirilmiştir. Saçlardaki estetik kaygıyı ortadan kaldırır. Yumuşak bir renk ve ekstra bakım sağlar. Doğal maddeler kullanılarak tasarlanan ürün, aynı zamanda saça vitamin ve protein takviyesi de sağlar. Saçın nem dengesini sağlayan ürün doğal bir koruma sağlar. Ürün hassas ve işlem gören saçlar için idealdir. İçeriğinde amonyak bulunmaz, kokusu yoktur ve doğal parlaklık kazandırır.

Color / Bitkisel Saç Boyası - Akaju Bakır Koyu Sarı 6ac

Diğer boyaların aksine renk değişimi sırasında saç yapısında hasar bırakmaz. Doğa bir çözüm geliştiren Phyto, renklendirme işlemini bitkisel formüllerle yapmaktadır. Yoğun bitki konsantrasyonu içeriği sayesinde saçlardaki beyazlığı tamamen kapatır, her telin eşit olmasını sağlar. Hoş kokusu ile ürün ferahlatıcı özelliklere sahiptir. Saçları kökten uca besler ve ağırlaşmasını önler. İçeriğinde amonyak ve oksidize edici ajanlar bulunmaz. Phyto Color Bitkisel Saç Boyası, bakır tonlarını seven kadınların ideal görünüme kavuşmasını sağlar.

Saç Boyası Kullanım Uyarıları

Ürün kutusunda bulunan malzemeler boya sonrası koruyucu bakım, hazırlayıcı losyon içerikli aplikatör, krem boya tüpü, kullanma kılavuzu, eldiven şeklindedir.  Bu parçaların her biri tek kullanıma özel hazırlanmıştır. Boyayı hazırladıktan sonra ikinci kere kullanılmamalıdır. Ürün uygulanmadan önce, saçlar aplikatör ile tel tel ayrılır ve ayrıntılı olarak uygulama yapılır. 35 dakika kadar beklendikten sonra saça boya karışımı sürülmelidir. Sürdükten sonra ılık suyla saça masaj yapılır ve ovalanır. Daha sonra saçlar bol suyla yıkanır. En son koruyucu bakım ürününü karıştırarak saçın bütününe sürülür. Boyanın göz ve ağızla temasından kaçınılmalıdır.
Nereden alınır?
Phyto ürünleri nar ecza’da %25 indirimde. Satın almak için tıklayınız: https://www.narecza.com/phyto


4 yorum:

  1. Bir kaç ürününü çok severek kullanmıştım. Boyalarını da merak ediyorum

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Boyalarını bende henüz deneme sansım olmadı.

      Sil