Kitoko - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Pazar, Temmuz 23, 2017

Kitoko


Kitoko, Afrika'nın zengin ve doğal kaynaklarından esinlenerek geliştirilmiş bir markadır. Geliştirilmiş saç terapisi ile anılmakta ve profesyonel saç bakımı ile fark yaratan seçenekler sunmaktadır. Doğal Afrika bitki özleri ile güçlendirilen formüller eskisinden daha iyi sonuç alınacağının garantisini verir.
Kitoko Geliştirilmiş Saç Terapisi şu özelliklere sahiptir:
1.       Elektron alma teknolojisi
2.      Sülfatsız içerik
3.       Saça dengesini kazandıran ultra-hassas formüller
4.      Saça ve deriye mükemmel bir uyum sağlayan içerikler

makyaj, kitoko, narecza, Makyaj Blog, Makyaj blogları, Makyaj blogu

Kitoko Argan Yağı 

Kötü hava koşulları, çevresel etkenler,  saçların gün boyunca yıpranmasına ve doğal canlılığını kaybetmesine neden olur. Kitoko Argan Yağı saçlara dolgun ve eski sağlıklı görüntü veren üstün performanslı bir üründür.  Tüm bu iyileştirici etkiyi saç derisine zarar vermeden gerçekleştirir.  Yanlış kullanılan şampuanların etkilerini en aza indirir, saç derisinde bu sebepten dolayı oluşan hasarları onarır.  Ayrıca iyice durulanmadığı için deride kalan kimyasalların yarattığı kötü etkilerin de yok edilmesinde etkilidir.
Kitoko Argan Yağı saç tellerinizi güçlendiren etkiye sahip bir üründür. Bunu A ve E vitamini ile sağlar. Hücresel yenilenmeye yardım eden bu vitaminler saçların kökten uca onarılmasında da etkilidir. Argan yağı UV filtresi sayesinde güneş kaynaklı zararlı ışınları yok eder. Kuruyan ve parlaklığını kaybeden saçların nem dengesini yeniden kazanmasına yardım eder. Ürün saçlarınızın daha yumuşak bir yapı kazanmasında da etkilidir.  Yağ olmasına rağmen kayganlık hissi vermez, saç derisinin de kolayca emmesini sağlar. Genel olarak saçtaki tüm tahribatı önlemeye yarayan Argan Yağı, düzenli kullanımla belirgin farkı hissettirir.

Age Prevent Scalp Tonic 

Kitoko Age Prevent Scalp Tonic, saçlardaki yağ ve nem oranını dengelerken aynı zamanda gürleşmesine de katkıda bulunur.  Yaşlanma karşıtı tonik,  grileşmeyi geciktirir, köklerden itibaren derinlemesine etki ile yapılandırıcı etki sağlar. Saçların %10,5 oranında daha hızlı uzamasını sağlayan ürün, geç uzama sorunu olanlar için de etkili bir çözüm geliştirir. Saç uçlarının kırılmasını azaltır. Age Prevent Scalp Tonic, bitkisel özler sayesinde saçların daha rahat sağlanmasına yardım edecektir. Sprey kullanmadan kolayca şekillendirir. Tonik, sadece saçların değil saç derisinin de rehabilite olması için etkilidir. Mikro alg özlerinden oluşan formüller saç köklerinde uyarıcı etki yaratır ve yeni saç teli oluşumuna katkı sağlar. Hint tütsüsü, antiseptik özelliği ile saça ait olmayan maddeleri saçtan uzaklaştırır. Yara tedavisinde kullanılan allantoin bileşeni kökten uca iyileşme sağlar. Kitoko Age Prevent Scalp Tonic her saç tipi için uygun bir üründür. Kuru saçlara sahip olanlarda yoğun etki gösterir.

Age Prevent Scap Cleanser Şampuan 

 Yaşlanma ve dökülme önleyici ürün, saçları tüm olumsuz etkenlere karşı korur. Boya, saç şekillendirici makineler, kimyasal işlemlere karşı onarıcı etki yaratır.  Keratin yapısını onarır ve saçın erken beyazlamasına neden olan pigment dengesizliklerini giderir. İleri teknoloji Age Prevent Scap Cleanser Şampuan, anti aging etkili bir üründür. Saçların kaybettiği yapı taşlarının geri kazandırılmasına yardım eder. Gücünü kaybeden, mat ve çabuk kırılan saçlar için idealdir. Kopmaya bağlı dökülmeleri en aza indirir.   Paraben sülfat, vaks gibi zararlı maddeler içermez. Kadifemsi yapı sağlayan ürün %10,5’e kadar daha hızlı uzama sağlar.

Purifying Arındırıcı Sülfatsız Şampuan 

Sülfat içermeyen arındırıcı ürün saçları sakinleştirerek hacim kaybetmesini önler. Saç derisinde oluşan pullanmayı tedavi eder, kepeklenme sorununu giderir. Saça parlaklık ve canlılık kazandırır. Kitoko, Purifying Arındırıcı Şampuan gün içinde saçlarda biriken toz ve kiri temizler, tüm gün parlaklık sağlar. Uygulama sırasında önceden saçlar ıslatılmalıdır. Bir miktar dökülerek köpürtülür ve birkaç dakika sonra yıkanır.


2 yorum: