İnsight Şampuan - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Cumartesi, Temmuz 22, 2017

İnsight Şampuan


Doğrudan soruna yönelik olarak geliştirilen ürünlerle günümüzdeki en kaliteli ve popüler saç bakım ürünlerini sunan İnsight, dünya çapında üretim yapmaktadır. Marka bünyesinde çok sayıda saç bakım serisi bulunmaktadır. Marka, doğal yollarla en iyi sonuca ulaşmayı hedefleyerek çalışmalarını bu yönde geliştirmiştir.

 Insıght Anti Dandruff Kepekli Saçlar İçin Arındırıcı Şampuan 

Etkisi ilk kullanımdan itibaren hissedilen Anti Dandruff Kepekli Saçlar İçin Arındırıcı Şampuan,  kepeğin deriden giderilmesini sağlar ve yeniden oluşmasını engeller. Formülündeki antiseptik özellik sayesinde deriyi yatıştırıcı etki sağlar. Dengeleyici olan ürün pH seviyesinin korunmasına yardımcıdır. İçerisinde saç derisine ve cilde zarar veren silikon, paraben, sles sülfat, parafin, alerjen parfüm renklendirici ve mineral yağlar bulunmamaktadır.  Bitkisel ve organik fito özlere sahip üründe ayrıca biberiye özü bulunmaktadır. Bu sayede anti bakteriyel özellik kazanarak saç köklerini güçlendirici etki yaratır. Organik kekik özü, organik adaçayı özü ile arındırıcı kompleks içeriği bulunur. Şampuan ıslak saça uygulanmalı ve ihtiyaca göre yeniden kullanılmalıdır.

Rebalancing Yağlı Saçlar İçin Sebum Dengeleyici Arındırıcı Derin Temizleme Şampuanı 

Deri altında yer alan sebumun fazla salgılanması parlamaya neden olur. Çevresel etkenler, stres seviyesinin yüksek olması, diyet ya da çevre kirliliği gibi durumlar sebum dengesini bozabilir. Rebalancing Sebum Dengeleyici Arındırıcı Derin Temizleme Şampuanı yağlı saçlardaki parlama ve ıslak görünüm sorununu yok eder.
1.       İnsight Şampuan, hacim kaybına neden olan yağlanma sorunu için etkili bir çözüm geliştirmektedir.
2.       Aşırı sebum üretimini kontrol eder, saç derisini arındırır.
3.      Yatıştırıcı etkiye sahiptir ve organik huş ağacı özleri, greyfurt, lavanta sayesinde saçı dengeler.
4.      Fito kompleks sayesinde ferahlık hissi verir.
5.      Tea Tree Yağı anti bakteriyel özelliği ile saç derisini güçlendirir.
6.      İçeriğinde cilde ve saç tellerine zararlı herhangi bir katkı maddesi yoktur.

 Antioxidant Tüm Saç Tipleri İçin Yenileyici ve Koruyucu Şampuan 

Saç köklerine ve genel yapısına zarara veren serbest radikallere karşı önleyici etki geliştirir. Tüm saç tipleri için uygun olan ürün, atmosferik ve mekanik strese beta-karoten kirleticilere karşı etkili bir çözüm geliştirir. Cildin pH dengesine uyum sağlar. İçerisinde paraben, renklendirici, parafin benzeri alerji tetikleyen ve zararlı içerikler barındıran maddeler bulundurmaz. Ürün bitkisel ve organik özlere sahiptir. Organik havuç özü, soya yağı, jojoba yağı, fındık yağı ile antioksidan komplekse sahiptir. Düğümlerin açılması için pratik açıdan kolaylık sağlar. Ürün E vitamini açısından zengindir. Cildi yatıştırır ve güçlendirir.

 Daily Use Tüm Saç Tipleri İçin Enerji Veren Günlük Bakım Şampuanı

 Daily Use Enerji Veren Günlük Bakım Şampuanı hassas formülü ile günlük kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Özellikle çok sık saçlarını yıkayanlar için yıpratıcı etkisi minimum seviyeye indirilmiş bir üründür. Saça kaybettiği enerjiyi geri verir, ona yumuşaklık kazandırır, parlaklık verir. Doğal nem dengesinin korunmasına yardım eder.  Saç tellerinin güçlenmesine katkı sağlar, bunu kökten uca derinlemesine etkiyle yapar. Mineral yağlar, alerjen parfüm parafin, silikon gibi maddeler içermez. Organik limon özü kayısı yağı, ayçiçeği yağı, mısır tohumu yağı ile cildin enerjisinin artmasını sağlar. Canlanma ve arındırma etkisi yaratır. Antiseptik özelliği olan ürün nemlendirici ve koruyucudur.

Loss Control Dökülme Önleyici ve Güçlendirici Şampuan

İnsight Loss Control Dökülme Önleyici ve Güçlendirici Şampuan saç dökülmelerine yönelik olarak geliştirilmiştir. Kökten uca enerji verir, saç köklerinin uyarılmasını ve eski sağlığını geri kazanmasını sağlar. Saç derisini ferahlatır, bitkisel ve organik fito özler içeriği ile derinin güçlenmesini sağlar. İçeriğinde paraben, renklendirici sülfat, parafin mineral yağlar alerjen parfüm yoktur. Organik Atkestanesi mentol, guarana özü, organik ekinezya özleri ile saçların deriye daha güçlü tutulmasını sağlar. Saç köklerine enerji veren ürün canlılık ve sağlıklı görünüm kazandırır.

İnsight ürünleri nar ecza da indirimli olarak satın alınabilir.

2 yorum: