Babe - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Cuma, Temmuz 21, 2017

Babe


İspanya kökenli Babe markası 1994’te faaliyetlerine başlamış ve kısa sürede büyüyerek kapsamlı bir ürün skalasıyla dünya genelinde popüler hale gelmiştir. Meydana gelen cilt sorunlarının temelde basit nedenlerden dolayı oluştuğunu ve çözümlerin de aynı basitlikle sağlanması gerektiğine inanır.  Bilimsel verilerden yaralanarak cildi yormayan ürünler sunan marka, sektöre getirdiği çözümlerle de fark yaratmaktadır. Babe güneş kremi gibi önemli seriler için ar-ge yatırımlarına %15’lik bir bütçe ayırmıştır.

makyaj, babe,narecza, Makyaj Blog, Makyaj blogları, Makyaj blogu,

Babe Stop AKN Serisi

Stop Akn Arındırıcı Temizleme Jeli
Yağlı cilt yapılarını aşırı sebum dengesinden arındıran Stop AKN Arındırıcı Temizleme Jeli, gözenekleri derinlemesine temizler. Siyah nokta, kir ve makyaj kalıntılarını yok eder. Akneye neden olan gözenek tıkanıklıklarına son verir.  Gözeneklerdeki kıl köklerinde var olan sebumu dengeleyerek parlama sorununu giderir.
Stop Akn Akne Kurutucu Stick 
 Sivilce ve sivilce kaynakları izlerin oluşumu engelleyen Stop AKN Akne Kurutucu Stick, pürüzsüz cilt yapısı kazanmanıza yardım eder.  Gözeneklerde biriken kiri yok ederek cildi sıkılaştırır ve daha sağlıklı bir hale getirir. Fazla yağı dengeleyen ürün serbest radikallerin de önlenmesine yardımcıdır. Her cilt tipinin kullanımına uygun olan ürün, gözenekleri arındırarak akne zeminini ortadan kaldırır.
 Stop Akn Onarıcı Nemlendirici Krem
Kuru ve hassasiyeti yüksek olan cilt tipleri için geliştirilmiştir. Su kaybını en az seviyeye indirerek kalıcı nem dengesi sağlar.  Cildin direncini yükselten ürün kırışıklıklara karşı da savaşarak önleyici etki yaratmaktadır. Mat ve solgun görünen cildin daha sağlıklı bir yapı kazanmasına yardım eder. Güneş ışınlarından gelen zararlı etkileri önler. Kuruluk, gerginlik, sorunlarını en aza indirir. Kaybolan elastikiyeti cilde geri verir. Sarkan cildin sıkılaşmasına yardım eder.

Babe Saç Bakım Ürünleri 

Babe Ekstra Yumuşak Şampuan   

Aktif ajanlarla beraber saça çok yönlü etki eden Babe Ekstra Yumuşak Şampuan, saçın nem dengesini kazanması ve hacimli görünmesine yardım eder. İdeal pH seviyesi ile saç derisini tahriş etmez.
1.       Saçların kolay şekil almasını sağlar.
2.      Elektriklenme sorununu giderir.
3.       İpeksi görünüm verir ve bal özü ile saçı besler.
4.      Pro-vitamin B5 sayesinde kırılma ve dökülme sorununu azaltır.
5.      Saça doğal bir parlaklık kazandıran ürün her saç tipi için idealdir.
6.      Alerji karşıtı yapısı sayesinde dermatolojik açıdan sorun yaratmaz.

Seboreik Kepek ve Yağı Dengeleyici Şampuan

 Saç derisinde bulunan yağ salgılayan bezler bazı durumlarda daha fazla yağ üretebilir. Bunun stres, çevresel etkenler, beslenme ile doğrudan alakası vardır. Seboreik Kepek ve Yağı Dengeleyici Şampuan bu noktada gözeneklerdeki sebum dengesini ayarlayarak sorunu ortadan kaldırır. Bir diğer sorun olan pullanma ve kaşıntı için de ayrıca çözüm geliştiren ürün, sosyal açıdan yaşanan sıkıntıyı da otomatik olarak giderir.  Düzenli kullanımla beraber gözle görülen şekilde fark hissedilir. Anti alerjen içeriği olan ürün kaşıntıları da yok ederek ferahlık kazandıracaktır.

Cilt Bakım Ürünleri

Babe cilt bakım ürünleri sivilce, kızarıklık, yaşlanma sorunlarına karşı etkili çözüm geliştirir.  Stop AKN Sıkılaştırıcı Tonik Losyon, cildi derinlemesine temiler ve yaşlanma etkilerinin en aza indirir. Babe Cleansing Milk Temizleme Sütü, yaşam koşulları ve diğer nedenlerle meydana gelen cilt kirliliğini yok etmek üzere geliştirilmiştir. Kuruluğu kalıcı olarak yok eder. Tüm gün nem dengesi sağlanır. Normalden daha az üretilen yağı dengeleyerek cildin canlı bir görünüm kazanmasına yardımcıdır.

 Nereden Alınır?


 Satın almak ya da sadece incelemek istediğiniz Babe ürünlerini https://www.narecza.com/babe   adresinden görebilir, kampanyalı satış fiyatlarını değerlendirebilirsiniz. Markanın ürünlerini incelerken serilere göre değerlendirmeniz önerilir. Satın alınan ürünleri kullanım talimatlarının dışına çıkmadan uygulayınız.

3 yorum:

 1. hiç denemedim bu markayı ama oldukça iyi diye duyarım hep..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha önce temizleyicisini kullanmıştım güzeldi. :)

   Sil
 2. Bebek ürünlerini denemek istediğim bir marka benim

  YanıtlaSil