2017 büyük beden mayo modelleri - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Pazartesi, Temmuz 03, 2017

2017 büyük beden mayo modelleri

Herkese merhaba tatil hazırlıkları  yaparken özellikle büyük beden giyorsanız en zor kısmı sanırım mayo alışverişidir, ben özellikle plajda rahat edeceğim rahatlıkla denize girebileceğim ve en önemlisi kendimi iyi hissedeceğim modelleri tercih ediyorum.
Kendi tatilimi planlamaya başlamısken ve alışverişe çıkmadan önce  küçük bir araştırma yaptım almayı planladığım ye hoşuma giden modelleri sizinle paylaşmak istiyorum.

2017 büyük beden mayo modelleri                                                    


İlk modeller tek parça mayo tercih edenler için üzerindeki desenler sayesinde oldukça şık .

                                                               

Çiçek desenlerinden hoşlanmayanlar için bu modellerde oldukça kullanışlı ve şık , benim özellikle tercihim bacak ve yaka oyuntularının fazla olmaması. ayrıca desen kısmı sayesinde vücudu daha şekilli gösteriyor.


İki parçalı Mayo Modelleri Geçen yıl aldığım iki parça mayo ile çok rahat etmiştim, güneşlenirken ve özellikle plajda yürürken oldukça rahattı. İki parça olması sayesinde alt kısmı sıkça değiştirebildiğim için hijyen sorunu da ortadan kalkmıştı.

Bu yıl moya alırken yine iki parça ve çok fazla açık olmayan modelleri tercih edeceğim kesin , genelde üst kısımları renkli alırken mutlaka bir kaç adet alt kısmı fazla alıyorum bir biri ile değişebilir olmaları bana daha fazla seçenek sunuyor, Sizde mayo alırken bunu göz önüne alırsanız oldukça şık ve rahat parçalar kullanabilirsiniz.
2017 büyük beden mayo modellerinde benim seçtiklerim bu şekilde ayrıca yüksek bel bikinilerde oldukça rahat ve kullanışlı ben genelde çok fazla açık modelleri tercih etmiyorum bu yüzden rahatlığı ön planda tuttuğum modeller seçiyorum.


                                                                                          
Bu yazı umarım mayo alışverişi yaparken size küçük de olsa bir fikir verir. Peki siz mayo yada bikini seçerken nelere dikkat edersiniz? Bu postun altında benimle düşüncelerinizi yada tavsiyelerinizi  paylaşırsanız sevinirim.
*Görseller internetten alıntıdır. 
3 yorum:

  1. Etekli mayoları hiç sevmiyorum. Kusuru örteyim derken daha kilolu görünmeye yol açıyorlar bence. Ama önü desenli olup ince gösteren modellere bayıldım :)

    YanıtlaSil