English Home Tema Ürünleri Alışverişim - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Salı, Mart 14, 2017

English Home Tema Ürünleri Alışverişim


Merhaba bu gün bol görselli  English Home Tema Ürünleri Alışverişimi paylaşmak istiyorum. Yıllardır ağırlıklı olarak nevresim çarşaf ve yastık kılıfı alışverişleri yaparım. Arada ilgimi çeken tama ürünlerinden bir kaç parça almışlığım olmuştur. Bu kez öyle bir tema ürünleri çıkardı ki hepsini almamak için kendimi zor tuttum. Hadi hep birlikte neler almışım birlikte inceleyelim. Ofiste kadın teması benim gibi renkli kırtasiye ürünlerine ilgi duyanların mutlaka ilgisini çekecektir. 


 İlk aldığım ürün  renk renk ince uçlu kalemler oldu bunları öyle sevdim ki ilk fırsatta bir tane daha alacağım. satış fiyatı 12.99 tl

0.7 uçlu kalemler renklerine bayıldım. satış fiyatı 12.99 tl

A5 not defteri saış fiyatı 14.99 tl.


Lila Not defteri 15x21 satış fiyatı 14.99 tl


Rosy days Not defteri satış fiyatı 7.99 tl


Tablet kılıfı satış fiyatı 29.99 tl 


Lilian Plastik iç kısmı çelik travel mug satış fiyatı 19.99 tl  Çantamda su taşımak için ideal boy çok az su tükettiğim için kendimi motive etmeye çalışıyorum. 


4 lü ataş, raptiye kutusu satış fiyatı 9.99 tl.
Ofiste kadın tema ürünlerine bayılarak aldım ve keyifle kullanmaya başladım bile. şimdi çalıma masama bahar geldi ama ben hala bahar yorgunluğunu atıp işlerime  odaklanamıyorum. Bana tavsiye edebileceğiniz tüm önerilere açığım. 


Sevgilerimle,
3 yorum:

  1. hepsi de birbirinden güzeller canım güle güle kullan ürünleri :)

    YanıtlaSil
  2. çok faydalı ürünler fiyatları da çok uygun güle güle kullan

    YanıtlaSil