Golden Rose Makyaj Ürünleri - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Cuma, Ocak 13, 2017

Golden Rose Makyaj Ürünleri

Golden Rose makyaj Ürünleri-www.sevgininmakyajdefteri.com.jpg

Merhaba bu gün   Golden Rose Makyaj Ürünleri hakkında ilk izlenimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Blogda aratırsanız bir sürü Golden Rose makyaj ürünlerini sizinle paylaştığımı görürsünüz. . En son olarak severek kullandığım Golden rose powder kiti yazmıştım yazıyı okumak isterseniz linkten ulaşabilirsiniz. 

Golden Rose bana ilk defa deneyeceğim ve severek kullandığım ürünlerden oluşan çok şık bir paket gönderdi. 


Golden Rose Fixing Spray 
 Makyaj sabitleme spreylerini kullanmayı seviyorum özellikle pudra uyguladığım için sonrasında cildime iyi oturmasını sağlayıp toz toz görüntüyü alıyor. Golden Rose fixing spreyi ilk kez deneyeceğim içinde alkol ve para ben yokmuş isterseniz detaylı bir inceleme yazısı hazırlarım. Satış fiyatı 20.90 tl

Golden Rose Fixing Spray - Golden Rose makyaj Ürünleri-www.sevgininmakyajdefteri.com.jpg


Golden Rose Mineral Terracota Powder

Benim en sevdiğim pudralardan özellikle yaz aylarında cildimdeki yağlanmadan dolayı tercih ediyorum. Daha önce blogda paylaşmıştım okumak isterseniz linkten yazıya gidebilirsiniz.Satış fiyatı 39.90 tl

 Golden Rose Mineral Terracota Powder- Golden Rose makyaj Ürünleri-www.sevgininmakyajdefteri.com.jpg


Golden Rose Eyebrow Styling Kit

 İçinde sabitleyici wax ve 2 renk kaş farından oluşuyor bendeki rengi 01 blonde içindeki çift taraflı aplikatör ve cımbız harika olmuş makyaj çantasında rahatlıkla taşıyıp kullanmak için sağlam ve küçük bir ambalajı var. Satış fiyatı 32.90 tl


Golden Rose Eyebrow Styling Kit- Golden Rose makyaj Ürünleri-www.sevgininmakyajdefteri.com.jpg

Golden Rose Creamy blush stick
Her ten rengine uygun 6 renk seçeneği olan krem yapıdaki allığın yapısı yumuşak ve parmak uçları ile kolay uygulanabiliyor bendeki rengi 101 numara içinde para ben içermiyor. Satış fiyatı 24.25 tl.

Golden Rose Creamy blush stick- Golden Rose makyaj Ürünleri-www.sevgininmakyajdefteri.com.jpg

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick
Severek kullandığım  03-10-11-12 numara likit rujlarıma   13 numarayı da eklemiş oldum seriyi tamamlama yolunda hızla ilerliyorum. Satış fiyatı 20.25 tl.

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick- Golden Rose makyaj Ürünleri-www.sevgininmakyajdefteri.com.jpg

Golden Rose Express Dry Nail Lacquer
60 saniye gibi kısa bir sürede kuruyan oje serisinden bir çok rengi severek kullanıyorum örtücülüğü çok başarılı . Satış Fiyatı 4.75 tl.

Golden Rose Express Dry Nail Lacquer- Golden Rose makyaj Ürünleri-www.sevgininmakyajdefteri.com.jpg

Golden Rose Baby Kabuki Brush 
Adı gibi bebek kabuki fırça sentetik ve yumuşacık ben bu tarz fırçaları makyaj çantamda taşımayı pratik buluyorum özellikle pudra tazelemek için çok işe yarıyor. Satış fiyatı 13.75 tl 

 Golden Rose baby Kabuki Brush-Golden Rose makyaj Ürünleri-www.sevgininmakyajdefteri.com.jpg


Golden Rose ürünleri hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Sevdiğiniz ve sevmediğiniz  Golden Rose ürünlerini benimle bu postun altında paylaşırsanız çok sevinirim.  www.shop.goldenrose.com.tr den yapacağınız online alışverişlerde 31.01.2017 tarihine kadar  bana özel tanımlanan sevgi20 kodunu kullanarak  %20 indirimden yararlanabilirsiniz. 

5 yorum:

 1. Güle güle kullan hepsi guzel ama ben sabitleme spreyini merak ettim icerik temiz gibi <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Zeynep'cim Sabitleme spreyini denemeye başladım şimdilik iyi anlaşıyoruz gibi.

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Son zamanlarda oldukça güzel ürünler çıkarmaya başladılar ama fırça ve far konusunda hala sınırlı davranıyorlar. Benimde sevdiğim bir marka.

   Sil
 3. Slm, bakımına özen gösteren biri olarak, yeni bir site buldum. Saç, güzellik, bakım ve makyaj ürünleri ve işletme hizmetleriyle çok faydalı bir platform. Ziyaret etmenizi tavsiye ederim, linki aşağıdadır.
  https://www.lookinwell.com/

  YanıtlaSil