Lerzan Karadanlı 29 Ekim Blogger Etkinliği - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Perşembe, Kasım 03, 2016

Lerzan Karadanlı 29 Ekim Blogger Etkinliği


Herkese Merhaba , 29 ekim cumartesi günü Sevgili Lerzan'ın davetiyle Lerzan Karadanlı 29 Ekim Blogger Etkinliği ne katıldım.

Bu güzel etkinliğin detaylarını sizinle paylaşmak istiyorum. Etkinlik Kayseri Operon Cafede gerçekleşti  kayseri ye ilk defa gitmeme rağmen oldukça rahat bir yolculuk oldu. Operon Cafe oldukça şık açık kapalı alanlarıyla rahat ettiğimiz bir mekandı bizleri misafir ettikleri için teşekkür ederim.Sevgi Lerzan mekan seçimini çok başarılı yapmış kendimize ait bir salon olunca daha rahat hareket ettik. Masada bir birinden lezzetli pastalar kurabiyeler her şey  nefisti.
etkinliğimizin en güzel süprizi  istiklal marşı ve saygı duruşu oldu Sevgili Lerzanın gösterdiği hassasiyet bence takdire şayan.


Pastamız Ra Butik pasta tarafından hazırlanmıştı emeklerine sağlık . Tabi ki arada bol bol fotograf çekmeyi  ihmal etmedik.  Tanıdığım ve yeni tanıştığım blogger arkadaşlarımla eğlenceli bol kahkahalı bir gün geçirdik.  
Lr Health beauty temsilcisi Suzan hanım bizlere ürünler hakkında bilgiler verdi ve küçük bir uygulama gösterdi kendisine teşekkür ederim.

Öncelikle Sevgili Lerzan Karadanlı  ve etkinliğimizde bizimle olan ve katkı sağlayan herkese teşekkür ederim.

Etkinlik detaylarını ve diğer blogger arkadaşların paylaşımların #lerzankaradanlı29ekim2yasinda  #lerzankaradalı29ekim  etiketiketleri ile  sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.Sporsorlarımız bir sonraki yazıda bahsedeceğim sevgiyle kalın. 


2 yorum:

  1. Çok güzel bir gündü. Bir arada olmaktan çok keyif aldım. :)

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel bir etkinlik olmuş sosyal medyadan da takip ettim.

    YanıtlaSil