Alorée Fluide Hydratant City- Proof Moisturizing Fluid 40 ml. - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Salı, Kasım 15, 2016

Alorée Fluide Hydratant City- Proof Moisturizing Fluid 40 ml.

Alorée-Fluide-Hydratant-City- Proof-Moisturizing-Fluid-40-ml-www.sevgininmakyajdefteri.com.jpg
Alorée Fluide Hydratant City- Proof Moisturizing Fluid 40 ml.Cilde dolgunluk ışıltı veren nemlendirici 

Herkese merhaba
 Günün yazısında bugün sizinle son dönemde kullandığım nemlendirici Alorée Fluide Hydratant City- Proof Moisturizing Fluid 40 ml.paylaşmak istiyorum.  Olgun ciltler için cilde dolgunluk ışıltı veren bu nemlendirici bir süredir elimdeydi ama kullanmaya fırsat bulamamıştım . Örümcek ağı kremi bitince hemen gece bakım rutinime ekledim. 

Alorée Fluide Hydratant City- Proof Moisturizing Fluid 40 ml. nemlendirici krem özellikle normal ve karma ciltler için uygun hafif bir nemlendirici süt. Kış aylarının gelmesi ile cildim yağlıdan karmaya dönüyor.

 Nemlendirmesi bana yeterli geliyor içindeki ışıltı sayesinde gün içinde cildimin daha sağlıklı görünmesini sağlıyor. Bu görüntü hoşuma gittiği için oldukça ince yapılı fondöten kullanmaya başladım. 

Makyaj altında katman oluşturmadığı için gün içinde rahat ediyorum. Özellikle yüzümün orta kısmında normalde yaşadığımdan fazla bir yağlanma oluşturmuyor.

 Alorée Fluide Hydratant City- Proof Moisturizing Fluid 40 ml. satış fiyatı 160 tl ve oldukça pahalı bir nemlendirici.  30 yaş üzeri olgun ciltler için vegan ve % 100 doğal içerikli. İçindekiler:

 Taze arpadan elde edilen klorofil; antioksidan etkili ve oksijen artırıcı etkilidir... Nemlendirici ve canlandırıcı doğal yağ kompleksi : Üzüm ve zeytin çekirdekleri ile ay çekirdeğinden elde edilmiştir... Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir...Vegandır. Tüm içeriğin % 67,7'si organik tarım yoluyla elde edilmiştir... İçeriğin %100'ü doğal kaynaklıdır...Bio sertifikalıdır.


Alorée-Fluide-Hydratant-City- Proof-Moisturizing-Fluid-40-ml-www.sevgininmakyajdefteri.com.jpg

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder