Note Long Lash Mascara - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Pazartesi, Ağustos 01, 2016

Note Long Lash Mascara

Note -Long -Lash -Mascara-sevginin-makyaj-defteri.jpg
Note Long Lash Mascara 

Herkese merhaba! uzun zamandır sırasını bekleyenler çekmecemde yer alan makyaj malzemelerim eskileri ile yerlerini değiştirmeye devam ediyor, biten ve kullanım süresi dolan mascaraları ayıklayınca bu gördüğünüz Note Long Lash Mascara'ya şans vermek istedim. 6ml ve siyah ambalajlı bu mascaranın kullanım süresi 6 ay.İçeriğinde tatlı badem yağı ve E vitamini var kirpikleri beslemeye yardımcı maddelerin olması güzel. Paraben,parfüm içermiyor. Gözlerimde herhangi kızarma,yanma yada tahriş oluşmadı.

Note -Long -Lash -Mascara-sevginin-makyaj-defteri.jpg
Note Long Lash Mascara 


Gelelim fırça yapısına ilginç bir fırça yapısı var. Tamamı plastik ve kısa kıllara sahip bu fırça ilk etapda kirpiklerimi boyarken zorlayacak diye düşünmüştüm. Mascara kılları çok kısa olunca benim kısa ve zayıf kirpiklerimi yakalayıp etrafa bulaşmadan kullanmak oldukça zor olabiliyor. Yapısı yeni açılan mascaralara göre birazcık kuru sanırım 6 ayı doldurmadan daha çabuk kuruyacak gibi duruyor. Ama fırçanın yapısı sayesinde alt kirpikleri çok güzel tarayıp tutunuyor. Gün içinde akma,dökülme yapmıyor ve uzun süre kirpik  şeklini bozmadan muhafaza ediyor.

Note -Long -Lash -Mascara-sevginin-makyaj-defteri.jpg
Note Long Lash Mascara

Ben en az üç kez uygulama yapıyorum hacim vermesi ve simsiyah duruşunu çok başarılı buldum. Tek tek ayırıp dolgunluk verirken kirpiklerimi uzatmasını da  sevdim. Uzunca bir süre tek başına kullanabileceğim bir mascara umarım kısa zamanda daha fazla kuruyup kullanılamayacak hale gelmez.

Siz Note Long Lash Mascara kullandınızmı? Kullandıysanız sizin kirpikleriniz de içindeki tatlı bağdem yağı ve E vitaminin faydasını gördünüzmü?Yorumlarınız benim için çok kıymetli bu postun altında benimle paylaşırsanız sevinirim.

12 yorum:

 1. Bu maskarayı bende kullanıp sevmiştim verdiği dolgunluk gayet güzeldi teşekkürler <3

  YanıtlaSil
 2. henüz kullanmadım bu maskarayı ama ihtiyacım olduğunda alabilirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kullandığında sonuçları benimle paylaşırsan sevinirim.

   Sil
 3. O zaman hemen alalım. Bu arada sunuma bayıldım

  YanıtlaSil
 4. Güle güle kullan canım.Note'un tek denemediğim ürünü maskaraları sanırım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Filizcim :) Note markasında özellikle merak ettiğim ürünler var ama havaların biraz soğumasını bekliyorum bu ara makyajla tek ilişkim maskara ve ruj.

   Sil
 5. Sizde gzel durmuş bence de. İyi günlerde kullanın ^.^

  YanıtlaSil