Lierac Çatlak Kremi - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Cumartesi, Haziran 04, 2016

Lierac Çatlak Kremi

 Lierac Çatlak Kremi


Lierac Çatlak Kremi

Kadınları mutlu etmek felsefesiyle Dr Leon Carıel tarafından 1975 yılında kurulan ve Fransız Cazibesi olarak da bilinen Lierac, cildin bozuk görünümü ile yaşlanma etkilerini yok etmek için formüle edilen ürünler barındırır. Her biri özel içerikli ürünler tek başına bütün cilt bakım ve sağlık ihtiyacını giderir.  
Tecrübeli marka AR-GE çalışmalarına en fazla bütçe ayıran dermakozmetik markalarında biri olma özelliğini taşır. Bu süreç içerisinde en başarılı kuruluşlarla anlaşmalar sağlar ve  ürünlerin içerikleri de bu durumdan olumlu etkilenir. Tam bir performans alınması adına tüm seriler çok uzun testler sonucunda oluşturulur ve piyasaya çıkar. Ancak kullanıcıyla buluşma sürecinde de ürün etkilerini düzenli bir süreç içinde takip etmek için testlere devam edilir. Elde edilen sonuçlar düzenli şekilde yayınlanır.Lierac Çatlak Kremi Serisi

Çatlaklar cildin esnekliğini kaybetmesi ve kilo gibi nedenlerle gerilerek yüzeyinde çizgi şeklinde lekelerin oluşmasıyla meydana gelir. Çatlakların kendi içerisinde derecelendirmesi yapılabilir. Yeni başlayan gerilme ve deformasyonlarda çatlağın derinliği yüzeyseldir ve kırmızılıkla karışık bir hali vardır.  Hamilelikte olduğu gibi gerilme arttıkça çatlağın derinliği ve uzunluğu da büyür. Ancak çatlaklar tedavi edilebilirler. Özellikle göbek ve bacaklarda yeni oluşan çatlaklar düzenli bakım yapıldığında kaybolur ve pürüzsüz cilt görünümüne dönülebilir. Lierac çatlak kremi serisi de çatlağa neden olan nedenleri tedavi etmek üzere formüle edilen bir seridir.

§  Her bölgede oluşan çatlakları gidermeye yardımcıdır.

§  Cildi yeniden yapılandırmaya destek etkili şekilde formüle edilmiştir. Yüksek orandaki yapılandırıcı kompleksler sayesinde değişim sağlar.

§  Hamilelik ve aşırı kilo alma nedeniyle oluşan beyaz çizgi ve damarlı görünümü giderir. Homojen görünümde bir cilt yapısı oluşturmayı amaçlar.


Lierac Çatlak Kremi Ürünleri

Lierac çatlak kremi serisinde bulunan ürünlerin her biri üretim amacı doğrultusunda en üst seviye etki yaratır. Ürün içeriklerinde alerji ve tahriş tetikleyici herhangi bir kimyasal madde yer almaz.

v Phytolastil Solute & Çatlakların Görünümünü Azaltmaya Etkili Serum: Derin çatlak problemini gidermek üzere formüle edilmiştir. Her cilt tipinin kullanımına uygundur.  İçeriğinde bulunan %84’lük oranda yüksek yapılandırıcı kompleks sayesinde çatlak ve yırtılmalara karşı cildin direncini artırır.

v Phytolastil Gel Tube & Çatlak Önlemeye Karşı Etkili Jel:  Bilimsel geçerliliği olan klinik deneylerin ardından ciltteki çatlak oluşumunu önemli ölçüde azalttığı görülmüştür. Çatlak renginin yüzde 75, derinliklerin yüzde 42 ve çatlak boyunun yüzde 17 oranında azalmasını sağlar. Hamilelik süresi içinde kullanımı idealdir.

Neden Lierac
Lierac ürünlerinin formüle edildiği laboratuarlar, bilimsel verilerden beslenir. Her ürünün formülü en güçlü, en doğal ve biyo-teknolojik içeriklerden oluşur. Bitki kullanımı ile ilgili olarak marka,  kapsamlı olarak araştırma yapar,  en doğal ve en faydalı bitkisel özlerin size ulaşmasına özen gösterir. Lierac laboratuarları 2003 yılında inovasyon desteği ile araştırma ödülüne sahip olmuştur.
Lierac çatlak kremi ve Lierac markasının diğer cilt bakım ürünlerini narecza.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.


1 yorum:

  1. Lierac çatlak kremini ilk kilo aldığımda oluşan çatlaklar için kullanmış ve çok memnun kalmıştım, ben de herkese tavsiye ederim, sevgiler :)

    YanıtlaSil