Avene Termal Su Serisi - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Perşembe, Haziran 02, 2016

Avene Termal Su Serisi

 avene -termal-su


Avéne Termal Su  
Değişimi ve ilerlemeyi seven,   kullanıcılarıyla güven ilişkisine bağlı şekilde uzunca bir zamandır varlığını sürdüren Avéne dermakozmetik markası, termal suyun tedavi edici etkisini tüm ürünlerinde hissettirmektedir.  Dünyaca ünlü kozmetik markası,  kendi Dermatolojik Hidroterapi Merkezi’nde sedef, egzama benzeri deri hastalıklarının tedavisini gerçekleştirmektedir.

Avene ürünleri içeriklerinde;

Ø  Zengin ve kalıcı etki yaratan benzersiz formüller,
Ø  Magnezyum ve kalsiyum içeriği sayesinde cilde hızlı etki  
Ø  Formülündeki yoğun silikatlar sayesinde cilde zarar vermeyen aksine yatıştırıcı etki gösteren özellik
Ø  Ciltte oluşmaya başlayan hastalıklar için güçlü bir koruma etkisi  
Ø  Farklı sebeplerden dolayı kaybolan PH dengesini yeniden kazandırma.


 Avene Eau Termal Su

Avene Termal Su Serisi

Avene Termal Su Ürünleri, markanın temel karakteristik özelliklerini de yansıtan seridir.  Hassas ciltler başta olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun ürünler sunar. Kendiliğinden yatıştırma ve tahriş giderme özelliklerine sahiptir. Zengin bir formüle sahip ürünler, cilde ferahlık ve rahatlık hissi verir. Ayrıca cildin temizlenmesi, dış etkilere karşı korunmasında da güçlü bir koruma sağlar.  Güneşten kaynaklanan batma ve yanma hissi, ciltte meydana gelen kızarıklık, rahatsızlık, kaşıntı gibi sorunlara karşı fark edilir bir iyileştirme sağlar. Peeling etkiye de sahip olan ürünler hassas ciltlerde nazik ve derinlemesine bir temizlik sağlar. Cilde hiçbir yararı olmayan ölü deriyi vücuttan atar ve kir ve pürüzlerden arınmış bir cilt dokusu geliştirir. Avene Termal Su ürünleri alerjiye müsait ciltlerin rahatça kullanabileceği formüle sahiptir. Nem dengesi bozulmadan esneklikle birlikte canlı ve formda bir cilt elde edilir.


 avene termal su

 Avene Termal Su Ürün Çeşitleri
Gommage Doux Purifiant & Termal Su Bazlı Arındırıcı Peeling:  Mikro-dermabrazyon( cildi zedelemeden ölü tabakanın soyularak uzaklaştırılması,  lekelerin yok edilmesi, yara ve sivilce izlerinin minimum seviyeye inmesi, ince kırışıklıkların düzeltilmesi amacıyla kullanılan bir yöntemdir.) peeling etkisi sağlamaya yardım eder. Hassas ciltler için özel  olarak geliştirilmiştir. Ciltteki yağ fazlasından arındırmaya yardımcı bir üründür.  Canlı ve pürüzsüz bir cilt görünümü için, idealdir.


v Eau Termal Suyu Spreyi & Alerjik ve Tahrişli Ciltler İçin: kolay alerji olan tahrişe meyilli hassas ciltler dâhil, tüm ciltlerin kullanımı için özel olarak geliştirilmiştir.  İçeriğindeki doğal termal su sayesinde, cildin ferahlamasına yardımcıdır. Güneş kaynaklı yanma ve batma gibi olumsuzlukların etkilerini azaltır. Doğal termal su, sprey formundadır ve hızlı etki eder. Cildin PH dengesini korumaya yardımcıdır. Bunu içindeki temel elementler sayesinde yapar.

Avéne Ayrıcalığı
Kendi laboratuarlarındaki çok sayıda dermatolojik testle beraber satışa çıkarılan Avéne ürünleri, termal su içeriği ile hipoalerjenik & antikomodejenik özellikleri sayesinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmış durumdadır. 
   Avene ürünleri deride tahrişe neden olan her türlü kimyasal maddelerden arındırılmıştır ve alerji ye meyilli ciltlerde risk en aza indirilmiştir.  Kendine özgü ürünler cildi serinletir, iyileştirir.
Avene Termal Su ve Avene markasının diğer cilt bakım ürünlerini portakal rengi adresinden inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.2 yorum:

  1. Tüm yüz ve vücut serileriyle en sevdiğim markalardan biri Avene sanırım ♥

    YanıtlaSil
  2. Ben de Avene in http://www.portakalrengi.com/avene-clean-ac-40-ml bu ürününü kullanıyorum.Sivilce için. Ve çok memnun kaldım gerçekten.Yazınız da bilgilendirici olmuş teşekkürler.

    YanıtlaSil