Yaşlanma karşıtı etkileriyle - Örümcek Ağı Kremi - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Pazar, Mayıs 08, 2016

Yaşlanma karşıtı etkileriyle - Örümcek Ağı Kremi

Bugün sizlerle sosyal medyada yaşlanma karşıtı etkileriyle adını sıkça duyduğumuz bir anti aging kremi olan Örümcek Ağı Kremi hakkındaki deneyimlerimi paylaşacağım.

Açıkcası yüzümde güneş lekeleri ve sarkmalar olduğu için gençleştirici krem arayışı içerisindeydim ve ürünün adını duyar duymaz hemen inceledim. Ürün formülasyonunda genetik bir bilim adamının imzası olması bana ayrı bir güven sağlamıştı doğrusu ve botanikecza.com dan siparişini verdim. Kısa bir sürede Örümcek Ağı Kremi elime ulaşti ve gece yatmadan önce cildime uyguladım. Etkisini 24 saat içerisinde göstermeye başlayan bu anti aging krem, ilk etapta yüzümde örümcek ağı şeklinde verdiği bir gerginlik hissi ve daha sonrasında lekeler, cizgiler ve sarkmalarda gördüğüm azalma ile bana muhteşem bir seçim yaptığımı gösterdi. Ertesi gün yüzüme gördüğüm gençleşme belirtileri ve iyileşmeler beni çok memnun etmişti. Zaten yüzünüze sürdüğünüz anda değişimi hissediyorsunuz.


anti aging krem- gençleşme belirtileri-hangi kırışıklık kremi daha iyi


Ürünü araştırırken elde ettiğim bilgiler ve deneyimlerimden yola çıkarak düşüncelerimden bahsetmem gerekirse;

Örümcek Ağı Kremi yaşlanma karşıtı bir anti aging krem. 2011 senesinde Op. Dr. Bülent Cihantimur ve ekibi tarafından yüzdeki form kaybını önlemek amacıyla çıkarılan ve geliştirilen bir ürün. Yüzünüzdeki etkileri ise Cilt kırışıklarını azaltarak kazayakları ve ince çizgileri gidermesinden, cildin toparlanması, 24 saat nemlendirme sağlaması ve hücre yenilenmesini hızlandırarak cildinizin daha genç ve dinamik gözükmesine kadar bir çok fayda sağlıyor.anti aging krem- gençleşme belirtileri-hangi kırışıklık kremi daha iyi
 Kendinize hangi kırışıklık kremi daha iyi diye soruyorsanız Örümcek Ağı Kremi kullanmanızı tavsiye ediyorum. Özellikle Formülasyonundaki bileşenler sayesinde hücrelerinizdeki yenilenme oranı artacak ve deriniz dolgunluk kazanacak, cilt kuruluğu yaşayanlar ve cildi neme ihtiyaç duyanlar için bire bir faydası olacaktır.


9 yorum:

 1. Sevgiciğim işine yaramasına çok sevindim ben de deneyeceğim bunu ama önümüzdeki kışa artık..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cildimde yaşa bağlı renk düzesizliğini dengeledi kutunun bitmesine yakın özellikle dudak kenarlarımdaki sarkmaların biraz toparlandığını fark ettim . Ama her kullanımda cildime masaj yaparak kullandım.

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Krem olgun cilt tiplerine daha uygun ececim senin gibi genç ve taze bir cildin çok uzun yıllar sonra belki ihtiyacı olabilir.

   Sil
 3. Ertesi gün etkisini gösteren kremi de ilk kez görüyorum helal olsun (!) Bende mucize peygamberlere özgü sanırdım. Bir reklam yapacaksınız bari kullanıp doğru şekilde yorumlayın. İnsanları ertesi gün etki hissettim diye kandıracak vicdanı nerden buluyorsunuz? Biraz yüreğiniz kaldıysa bu yorumumu yayınlarsınız. Ha baktım yayınlamadınız ben sosyal medyadan duyururum :)

  YanıtlaSil
 4. Bir ürünün ne derece faydalı olacağı kişiden kişiye değişebilir, Ben memnunum ama benden daha abartılı iyi sonuç alanlada karşılaştım botoks yaptırmaktan vaz geçtim diyordu. İnternet üzerinden birine saldırarak kendini tatmin etmek yersiz herkes kendinden mesuldur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim esincim :) Aynen her cilt tipi özellikle bu tarz kremlere farklı tepkiler verebiliyor benim cilt tipim yağlı haliyle elastikiyet kaybı yaşıyorum masajla birlikte uygulama yaptığım için güzel sonuçlar aldım ama cildimiz sadece kremlerle toparlanması mümkün değil yediklerimiz, içtiğimiz suyun miktarı, yaşam kalitemizle de alakalı.

   Sil
 5. 35 yaşındayım ve bu kremi yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve aşırı derecede memnunum göz çevremdeki çizgileri azalttı ve cildimin toparlandığını hissediyorum gözle görülür şekilde sonuçlar aldım,ama herkesin aynı sonucu alması tabiiki beklenemez..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benimde özellikle bu kremi seçmekteki amacım formülasyonundaki hücre yenileyici maddeler oldu özellikle dudak kenarlarımdaki toparlanmayı gözle fark etmeye başladım. Dermokozmetik ürünlerin diğerlerine göre daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

   Sil