Anne Nature ürünlerini denedinizmi? - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Pazar, Mayıs 01, 2016

Anne Nature ürünlerini denedinizmi?Merhaba :)

Yeni evime ilk kargo www.annenature.com dan geldi.

Anne nature en hassas tüketici segmenti olan kadınları düşünerek onların hamilelik ve bebek bakım zamanlarında kullanılmak üzere bebekler, çocuklar ve anneler için özel içerikli doğal ve ECOCERT sertifikalı ürünleri geliştirilmiş.  Letonya’nın doğal ve güçlü bitkileri ve orman mevyelerinin ekstreleri ile güneşli Güney ülkelerinin değerli yağlarını birleştirilmiş.


Hassas Temizleyici Köpük:

Aktif Bileşenler: Gül suyu, ıhlamur çiçeği suyu, civanperçemi, aynısefa çiçeği ve sarı papatya özleri

Evde, işyerinde veya aktif yaşamda - Anne nature çok amaçlı temizleme köpüğü size tazelik ve temizlik sağlamak için her zaman sizin yanınızda olacaktır. Ihlamur çiçeği özünün yumuşatıcı etkisi derinizin genç ve diri kalmasına yardımcı olur, bununla birlikte bu özler Vitamin C ve Manganez bakımından zengindir. Civanperçemi özü, cildinizin sıkı ve sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlar. Sarı papatya ve aynısefa çiçeği özlerinin birleşimi temizleyici ve rahatlatıcı bir etki yaratır, bununla beraber herhangi bir kuruma olmadan bebeğinizin hassas cildini korur Kadifemsi köpük cildinizi kurutmadan makyajınızı ve yüzünüzü nazikçe temizler. Aynı zamanda çocuklarınızın günlük yüz ve el cilt bakımını sağlar, ciltlerini korur ve daha ilk günden itibaren, bebeklerinizin hassas ciltlerini canlı tutar.Hassas Şampuan saç ve Vücut için :

Aktif Bilşenler: Gül suyu, ıhlamur çiçeği suyu, erik, sarı papatya, pamuk, aynısefa (calendula) özleri

Saçınızı ve cildinizi pürüzsüzleştiren ve güzel kokmasını sağlayan Kuzey’in doğasından gelen güzellik ve gücün saçınızı ve vücunuzu yıkarken tadını çıkartın! Sarı papatya çiçeği, aynısefa (calendula) çiçeği, ıhlamur çiçeği özleriyle dengelenmiş saç ve vücut için özellikle hazırlanmış şampuan, bebekler dahil tüm aile fertlerinin kullanımı uygundur. Şampuan tüm vücudu, saçı ve saç derisini nazik ve etkili bir biçimde temizler. Saçlar doğal ve ipeksi yumuşaklığına kavuşur ve kolayca şekil alır. Gül suyu ve ıhlamur çiçeği suyu cildinizi yumuşatır, rahatlatır ve ipeksi hoş bir his yaratır Pamuk özü, saçınızı korur ve saçınızın yapısını iyileştirerek daha yumuşak, kontrollü ve kolay taranabilen saçlara sahip olmanızı sağlar Sarı papatya çiçeği ve aynısefa (calendula) çiçeği, arınma ve yenilenme aşamalarında birlikte görev alırlar Erik özü hidratları, cildin doğal nem seviyesine ulaşmasını sağlar.


Vücut Nemlendirici Sütü:

Aktif Bileşenler: Ayçiçek yağı, shea yağı, ıhlamur çiçeği suyu, ıhlamur çiçeği, aynısefa (calendula), sarı papatya özleri

Gün boyunca annenin, çocuğun ve tüm ailenin kendisini iyi hissetmesi için. Cildin derinlerine nüfuz ederek cildinizi nemlendiren nemlendirici sütü anne, çocuğun  ve tüm ailenin günlük vücut bakımı için hazırlanmıştır. Vücut sütü, Kuzey ülkelerinin bitkilerin elde edilmiş, cildin sağlığını ve güzelliğini sağlamaya yardımcı biyoaktif maddeler içerir. Organik ayçiçek yağı cildi ihtiyacı olan nem seviyesine getirir Shea yağının Vitamin A, Vitamin E ve Vitamin F içeriği sayesinde cilt gün boyu esnek kalır. Bu durumu derinin derinin sağlıklı bir parlaklığa kavuşmasına ve elverişsiz hava koşullarından korunmasına yardımcı olur. Kıymetli yağların yenileyici aynısefa (calendula) çiçeği, huzur veren sarı papatya çiçeği ve ıhlamur çiçeği özleriyle birleşimi hassas ciltler için besleyici ve koruyucu bir ortam yaratır.Antioksidan Yüz nemlendiricisi:

Aktif maddeler: Zeytinyağı, ayçiçek yağı, gül suyu, ıhlamur çiçeği suyu, çay dikeni, üvez ağacı, ahududu, kızılcık, ayva, balkabağı, hiyalüronik asit

Cildinizin Anne nature doğal vitaminleri ve antioksidanlarının birleşimiyle ışıldamasına imkan verin! Ekstra yüz nemlendirici, koruyucu hassas bakım kremi, Letonya’nın orman meyvelerinin doğal vitaminleriyle zenginleştirilmiştir ve tüm cilt türleri için kullanım için uygundur. İçeriğindeki hiyaluronik asit, doğal antioksidanlar ve C vitamininin derinin yapısını oluşturan kollajenin sentezini uyarması sayesinde cildin yenilenmesini hızlandırır. İçeriğindeki değerli yağlar sayesinde cilt gün boyu beslenir ve nemli kalır. Zeytinyağı cildin doğal esnekliğini korurken cildi rahatlatır ve nemlendirir Gül suyu ve ıhlamur çiçeği suyu etkin biçimde cildi yumuşatır ve cildi rahatlatır Vitamin A, C, E, K ve Vitamin P, karotenoidler, antioksidanlar ve minerallerce zengin olan üvez ve balkabağı deri sağlığını ve canlılığını arttırır Ahududu, kızılcık ve çay dikeni özleri C vitamini ve doğal antioksidanlarca zengindir ve bunlar cildin doğal yenilenme sürecini uyarır ve serbest radikal adı verilen zararlı oluşumların istenmeyen etkilerini azaltır. Vitamin ve mineral yönünden zengin olan ayva içeriği yağlı ciltlerin dengelenmesinde etkindir. Hiyalüronik asit derinin nem seviyesini arttırır.


Ürünler Organik bitki yağları Organik katı bitki yağları Organik biyo etken bitki özleri Organik çiçek suyu Doğal emülsiyonlaştırıcılar Aktif nemlendirici maddeler içeriyor.


Ürünler Sentetik boyalar ve aromalar, Parabenler, Silikonlar, PEG, GMO, SLS ve SLES, Mineral yağı, parafin Domuz ve başka hayvan maddesi içermiyor.


Ürünlere www.annenature.com dan ulaşabilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder