Oturma odasında yenilikçi fikirler - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Perşembe, Mart 24, 2016

Oturma odasında yenilikçi fikirler

Salon : Modern Oturma Odası IN DESIGN Studio
3 yıldır oturduğum evden sonunda taşınma kararı aldım. Hazır taşınma telaşı beni sarmışken Oturma odamı da yenilemek istiyorum.Bizim evde mutfaktan sonra en fazla oturma odasında zaman geçiriyorum bu yüzden hummalı bir araştırmaya giriştim. Farklı oturma odası fikirleri ararken Homify sitesine denk geldim. Sitede birbirinden farklı ve çok şık dekorasyon fikirleri var modern tarzdan klasiğe kadar. Bu aralar benim tercihim modern tarzda ferah ve kullanışlı aydınlık olsun istiyorum. Eşyalar beni boğmasın kolay temizlensin ve tarzı olsun. Ev ahaliside akşamları rahat etsin.Oturma odası fikirlerini incelediğimde her birine bayıldım birbirinden kullanışlı şık mobilyalar görselliği ön plana çıkarırken aynı zamanda herkesin rahat edebileceği ferah mekanlar hazırlanmış.
Salon : Modern Oturma Odası IN DESIGN Studio
Bu oturma odasını erkek kardeşim beğendi rengi ve koltuk tasarımı tamda ona hitap ediyor.Rahat görünen kanepede tv karşısında rahatça yayılabilir mavi rengin sakinliğini ile çok şık olmuş. Bir yerde okumuştum renklerin insan pisikolojisinde oldukça önemli bir yeri varmış. İç mekan tasarlayanların da renkleri bu şekilde kullandıklarını düşünüyorum.
Kolonyal Oturma Odası Meritxell Ribé
Kolonyal oturma odası içinde ahşap olmasını sevdim oldukça kullanışlı ve çabuk toparlanabilir gözüküyor duvardaki resim yine mor değil mi. Mor rengi seviyorum baktıkça bana mutluluk veriyor bu tarz bir oturma odasını tercih edebilirim. Bu dekorasyonda en sevdiğim şey farklı objeleri öyle güzel bir araya getirmişler ki her biri farklı ama uyum içinde duruyor.
Außergewöhnliche Sitzecke im Retro-Style : Eklektik Oturma Odası Baltic Design Shop
Sütüdyo tarzı evler içinde harika dekorasyon fikirleri var siteye girdiğinizde saatlerce çıkmak istemiyorsunuz.

9 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. ilk iki tasarımı bende çok sevdim :)

   Sil
 2. Özellikle ikinci fotoğraftaki dekorasyona bayıldım ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok farklı ve zarif duruyor evet bende çok sevdim :)

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Koltuklarda genelde açık renkleri tercih etsem de bu koltuk çok şık çabuk sıkıldığım için genelde yastık ve örtülerin renklerini değiştirerek kendimce farklılıklar yaratmaya çalışıyorum.

   Sil
 4. Mavi renk vazgeçilmezim olduğu için mavili dekorasyonlara bayıldım.
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benimde en çok beğendğim dekorasyon fikirleri onlar oldu :)

   Sil