DANTELİSTAN.COM Alışverişim - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Perşembe, Mart 03, 2016

DANTELİSTAN.COM Alışverişim


Evde rahat kıyafetleri giymeyi seven biri olarak pijamaya çok benzemeyen rahat ve bir o kadar şık kıyafetler  arıyorum. Bu aralar internetten alışveriş yapmanın kolaylığı ve daha fazla seçenek sunması  yüzünden alışverişlerimi bir çoğunu internetten yapmaya başladım .
 Pijamadan iç giyime bir çok seçenek sunan  dantelistan.com dan bir kaç parça alışverişim oldu.Her yaşa ve tarza hitab eden 150 ye yakın markaya ev sahipliği yapan bir site mağazalar da özellikle önü düğmeli  istediğim tarzda modeller bulamıyorum . Ama sitede çok güzel modeller buldum. Ürün kalitesinden oldukça memnun kaldım .
Siteyi seçme nedenlerimden biri siteye üye olduğunuz andan itibaren tiko para kazanıyorsunuz. Her yaptığınız alışverişte hesabınıza yükleniyor ve siz bunları alışverişlerinizde rahatça kullanabiliyorsunuz.


Ürünlerim çok çabuk gönderildi çok iyi bir müşteri hizmetleri var ayrıca paketlemelerini de çok beğendim. Ödeme seçeneklerinden biri de kapıda ödeme seçeneği ben kredi kartımla alışveriş yaptım ve hiç bir sorun yaşamadım.

2 yorum:

  1. İyi günlerde giyin canım.Çok şık modeller var hakikaten.

    YanıtlaSil
  2. En üsttekine bayıldım ev kıyafeti tarzında hemen siteye bakıyorum:))

    YanıtlaSil