BoyalıSaçlara Kinoa Mucizesi! - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Pazar, Ocak 03, 2016

BoyalıSaçlara Kinoa Mucizesi!

ProzincKinoa, Boyalı Saçların Koruyucu Kalkanı Olarak Şimdi Tüm Eczanelerde Satışta…
BoyalıSaçlara Kinoa Mucizesi!

DermotekLaboratuarlarının geliştirdiği ProzincKinoa, doğanın mucizesi kinoa bitkisinden oluşuyor ve boyalı saçların koruyucu kalkanı olarak tüm kadınların yeni gözdesi olmaya aday gözüküyor.ProzincKinoa, içeriğindeki colorcaretherapy sistem, kinoa yağı, üzüm çekirdeğinden elde edilen procyanidin ve E vitamini ile zenginleştirilmiş formülüyle boyalı saçların rengini uzun süre koruyor ve saç pigmentlerini besleyerek aynı zamanda bakım da yapıyor.
ProzincKinoa, içeriğindeki colorcaretherapy sistem; saçı çevresel faktörlere karşı koruyarak, saç boyasını saça hapsediyor ve rengin solmasına karşı direniyor. Ayrıca, işlem gören saçlarda ısının neden olduğu hasarı engelleyerek; saç derisinin yeniden dengelenmesine yardımcı oluyor.
ProzincKinoa, boyalı ve işlem gören saçlar için komple bakım…
ProzincKinoa, sadece şampuan değil ProzincKinoa saç bakım maskesi ve saç bakım yağı ile de komple bir set bakımı sağlıyor. ProzincKinoa yağı, saçı diplerden uca doğru besleyip saça ipeksi bir yumuşaklık katarken; ProzincKinoa saç bakım maskesi ise saçın uzun süre parlak, canlı ve dolgun gözükmesini sağlıyor.
ProzincKinoa Şampuan fiyatı : 37.90 TL
ProzincKinoa Bakım Yağı       : 74.90 TL
ProzincKinoa Saç Bakım Maskesi : 64 TL
3 yorum:

  1. Güzel bilgi için teşekkürler :)

    YanıtlaSil
  2. Bu şampuanı denemek istiyorum boyalı saçlar için olan diğer prozinc şampuanı beğenmiştim

    YanıtlaSil
  3. Çok güzel bir ürün bende başladım sonucu yazacağım...

    YanıtlaSil