Yine yeni blog tasarımı !!! - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Çarşamba, Aralık 30, 2015

Yine yeni blog tasarımı !!!

makyaj-blogları-sevginin-makyaj-defteri-ankara
Yine yeni blog tasarımı 

Merhaba,

2016 yılına girerken yine iyimser tarafım her şeyi yenilemeye karar verdi. Hayatın bazı ağırlıklarını üstümden atmak ve kendimi tazelemek için değiştirebildiğim her şeyi değiştirmek istiyorum ilki blogda olmalı dedim ikincisi çok zahmetli ama değecek bir değişim olacak evi değiştirmeye karar verdim :)) ona biraz daha zaman var.

Eski demeyim çünkü bir kaç ay önce yine Blog tasarımlarında tarzını sevdiğim  Gökhan Tekin bloguma çok güzel bir tasarım yapmıştı.

İlk tasarımın tam resmini almayı unutmuşum :(

makyaj-blogları-sevginin-makyaj-defteri-ankara
Yine yeni blog tasarımı 

Elimde sadece header kaldı hiç değilse onu paylaşayım son olarak . Sevgili Gökhan kardeşime tasarımı değiştirmek istediğimi söylediğimde yine bir sürü tasarım paylaştı ben içlerinden seçmeye çalışırken  aslında nasıl olması istediğimi biliyordum ama o kadar çok seçenek sununca kararsız kaldım en güzeli olsun istedim.

makyaj-blogları-sevginin-makyaj-defteri-ankara
Yine yeni blog tasarımı 

Sizleri blog okurken yormayacak her yerden bir şey fırlamayacak sade ama tarzı olan bir blog derken baya uğraştık bir kaç tasarım arasında kalınca her birini yükleme zahmetine girdi en son bu tasarımda karar kıldım mor rengin enerjisini taşımak istedim tam tonu bulabilmek için morun tüm tonlarını araştırdım baktığımda beni mutlu eden tonu sonunda buldum.


Yeni yıla girerken google ve diğer arama motorları güncelleme ve yeniliklere başladılar tasarım yenilenirken güncellemeleri de yapıldı.

Gökhan Tekin Blogumu tasarlarken çok sabırlı ve özenli  davrandı kendisine teşekkür ederim . Şimdi her yönüyle sevdiğim yazılarımı keyifle paylaşacağım beni daha çok yansıtan makyaj blogları içinde resim kalitesiyle yazılarıyla öne çıkmasını istediğim bir bloga kavuştum.

Blogumun yeni tasarımı hakkında sizler neler düşünüyorsunuz bu postun altında benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Ayrıca blog tasarımı alan adı yada ilk defa blog açacaksanız kendisine güvenle ulaşabilirsiniz. İletişim adresine www.bloggokhantekin.com dan ulaşabilirsiniz.

9 yorum:

 1. bence çok hoş olmuş ama o ortadaki headerı da sevdim ben..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) eski headeri bende seviyorum ama bu kez tamamen kendi resimlerimden ve yazı karakterinden olsun istedim.

   Sil
 2. Hayırlı olsun blogun :)
  Çok cici senin gibi, enerjin de hep yüksek olsun tatlım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senacım çok teşekkür ederim bu yıl sanırım daha fazla enerjiye ihtiyacım olacak :)

   Sil
 3. Hayırlı olsun Sevgi Abla yeni tasarımın :-)

  YanıtlaSil
 4. çok hoş olmuş güle güle kullanın yeni tasarımınızı:)

  YanıtlaSil