Babe Güneş Koruyucu Yüz İçin Yağsız Spf 50 krem 50ml - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Cumartesi, Ekim 17, 2015

Babe Güneş Koruyucu Yüz İçin Yağsız Spf 50 krem 50ml

Babe Güneş Koruyucu Yüz İçin Yağsız Spf 50 krem 50ml
Babe Güneş Koruyucu Yüz İçin Yağsız Spf 50 krem 50ml

Güneş ışınları çocuklarda kemik gelişimi ve D vitamini oluşumunda direnç kazandırma yolunda önemli olsa da, bilinçsiz bir şekilde güneş ışınlarına maruz kalmak büyük zararlara yok açmaktadır. Bu nedenle ebeveynler, çocukları ve kendileri için güneşlenmenin bazı durumlarda zararlı olabileceğini bilmelidir. Güneşte fazla kalmak, erken dönemde güneş yanıkları ve güneş çarpması olarak adlandırılan tehlikeli durumlara neden olabilmektedir. Deride görülen kabarcıklar, kızarma, kaşıntı ve şişme durumları şiddetli ağrılara sebep olacaktır. Eğer güneşin etkilediği alan geniş ise, bilinç kaybı bile görülebilmektedir. Bu yüzden kişilerin ve özellikle küçük yaştaki çocukların bir takım önlemler alması gerekmektedir. Cilde temas edebilecek olan UVA ve UVB ışınları ciltte ciddi yaralara sebep olacaktır.

Babe Güneş Koruyucu Yüz İçin Yağsız Spf 50 krem 50ml
Babe Güneş Koruyucu Yüz İçin Yağsız Spf 50 krem 50ml

Güneş konusunda bilinmesi gereken en önemli şey, insan cildinin kendini koruyabilen bir kalkana sahip olmadığıdır. Sadece yaşayan bir organizma olarak bilinmesi gerekir. Bu yüzden koruma kısmındaki görev, kişinin kendisine düşmektedir. Bunu yaparken de cildin yapısına uygun ürünler tercih edilmektedir. Güneş ışınlarına karşı hassas ya da alerjik yapıya sahip olan ciltlerde etkin bir şekilde güneş koruması sağlamak için ilk önerimiz Babe Güneş Koruyucu Yüz İçin Yağsız Spf 50 krem olacaktır. Bu ürün cilt yapılarında çok yüksek koruma sağlar ve yağsız bir bileşimden oluştuğu için cildin reaksiyon göstermesine de izin vermez. Cilt tarafından inanılmaz bir şekilde emilecek türde üretilmiştir. Bunun yanında sakinleştirici ve tahriş etmeyen içeriklerle de zenginleştirilmiştir. Kimyasal, fiziksel ve birçok filtre barındıran Babe Güneş Koruyucu Yüz İçin Yağsız Spf 50 krem, güneşe çıkmadan önce en az y30 dakika önce cildinize özenle sürülmelidir.
Bu kremin faydalarından bahsedecek olursak; Zararlı güneş ışınlarından sizleri etkin bir şekilde korur ve mat bir görünüm sağlar. Ayrıca yaşlanma ve cilt hasarını önlemektedir. Yatıştırıcı maddeler ile zenginleştirildiğinden dolayı suya karşı da dayanıklıdır. Özellikleri: karma, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için tasarlanmıştır. Sık sık kullanılmalı ve göz ile temas ettirilmeden sürülmelidir. Alternatif bir güneşten korunma yöntemi olarak kullanacağınız Babe Güneş Koruyucu Yüz İçin Yağsız Spf 50 krem sayesinde güneş ışınlarına karşı savunma mekanizması oluşturabilirsiniz.Bu ürünü daha detaylı incelemek ve online sipariş vermek için http://www.dermomarket.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder