AVENE Cleanance Lotion 200ml (Losyon-Tonik) - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Cuma, Ekim 16, 2015

AVENE Cleanance Lotion 200ml (Losyon-Tonik)

AVENE Cleanance Lotion 200ml (Losyon-Tonik)
AVENE Cleanance Lotion 200ml (Losyon-Tonik)


Daha çok genç kızların yakındığı günümüz sorunu olan akneler, cilt derisinin alt tarafında bulunan yağ bezlerinin salgıladığı yağı ilgili kanallardan dışarı atamaması sonucu ciltte meydan gelen bir sorundur. Ciltlerde bulunan gözenekler kir, ter ya da dış etkenlerden dolayı zaman geçtikçe tıkanmaya başlar ve hemen altında biriktirdiği yağ atıklarını dışarı çıkaramaz. Bu sebep ile cilt üzerinde akneler çıkmaya başlar. Akne olma oranı; ırk, iklim, cinsiyet ya da coğrafi bölge olarak fark göstermemekte. Dünyada yüksek bir oranda mevcuttur bu cilt sorunu. Ancak akneler, çoğu kişi tarafından önemsenmez. Ergenliğe bağlı olduğu düşünülerek sivilceler kendi haline bırakılır. Oysa bu akneler önemsenmelidir çünkü yaşamımız boyunca aknelerin çıktığı yerlerde, aknenin bıraktığı kalıcı tahribatı taşırız. Sivilceden bazı insanlar ise bunalıma girecek kadar rahatsız olurlar. Akneli ve pürüzlü bir cilttense pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmayı ister çoğu insan. Bu yüzden akne sorunu güzelleşme döneminde duraksamalara sebep olabiliyor.

AVENE Cleanance Lotion 200ml (Losyon-Tonik)

Bu aknelerden kurtulup parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen çoğu insan birçok bakım ürünlerine başvurur. Kimisi olumlu sonuç verir, kimisi ise olumlu sonuç vermediği gibi sağlığa da zarar verebilir. Avene markası yağlı ve akneli ciltler için bakım kremi geliştirdi. Ürünün adı “Avene Clenanace Lotion” dur. Bu bakım kremi yağlı ve akneli bir ciltle uğraşan kişiler için derman kaynağı. Bu losyonun oldukça etkili olduğu kullanıcıları tarafından belirtilmiştir. Bu losyon ciltteki aknelerle savaşır ve cildi fazla yağından arındırır. Bu ürünün yapısında hafif emülsiyon bulunmaktadır ve aşırı yağa sahip ciltlerin ihtiyacını karşılayacak hassasiyette formüle edilmiştir. Yapısının nazik olarak formüle edilmiş olması, cildin losyonu kolaylıkla emmesini sağlamaktadır. Bileşiminde Avene termal suyu barındırır ve yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Ayrıca gözenekleri de sıkıştırır ve içeriğindeki eşsiz emici mikro kapsül sistemi sayesinde ciltlere matlık kazandırmaya yarar. Kullanım şekli temizleniş bir cilt üzerinde uygulanmalıdır ve nazik bir masaj ile cilde yedirilmelidir. Kullanım sıklığı ise sabah-akşam olarak belirlenmiştir. Bu ürünü kullanarak cilt aşırı yağlanmadan ve kötü görünüm veren aknelerden sağlıklı bir yol ile kurtulur.

 Kullanım şekli: Temizlenmiş ciltlere masaj şeklinde uygulamanız yeterli olacaktır. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez Avene Clenanace losyon  uygulaması akne oluşumuna karşı büyük savunma mekanizması oluşturmaktadır.
Detaylı bilgi ve alışveriş için www.dermoeczanem.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

2 yorum:

  1. bu serinin jelini kullanıyorum gerçekten başarılı toniğe de bakabilirim..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. toniği sürekli kullanıyorum gözeneklerim açık olduğu için Avene ürünlerini seviyorum bende işe yarıyorlar.

      Sil