Yazdan Çıkarken Günlük Vücut Bakım Rutini - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Çarşamba, Eylül 16, 2015

Yazdan Çıkarken Günlük Vücut Bakım Rutini

Yazdan Çıkarken Günlük Vücut Bakım Rutini


Merhaba,
  Sonbahara girerken günlük bakım rutinim de değişiklikler yapmaya başladım. Bu yaz tatile g itmedim ama dışarı her çıktığım da  güneşe bol bol maruz kaldım. Havanın çok sıcak olması sürekli nemli olması bu yaz beni daha fazla etkiledi.

   Eskiden ayda bir kese yaptırmak için hamama giderdim çok da iyi gelirdi hem ölü deriyi atar hemde çeşitli maskeler yapardım bunlardan en çok faydasını gördüğüm kil maskesiydi. Şimdilerde sıcak beni çok rahatsız ettiği için farklı ürünler ve yöntemler kullanıyorum.

 Eglantine Vücut kremi 

  Elimde denenmeyi bekleyen vücut kremleri ve peelingleri vardı bende sırasıyla  deney imleyip yorumlarımı  sizinle paylaşmak istedim bunlardan ilki Eglantine Vücut kremi bana firma yemeğinde hediye edilmişti buradan okuyabilirsiniz . Kullandığım kremlerin güzel kokularının uzun süre üstümde kalmasını istiyorum maalesef bir çoğunda koku kalıcılığı olmuyor.

 Eglantine vücut kreminin kokusu uzun süre kalıcı duştan sonra kullandığımda hemen emiliyor ve yapış yapış bir his bırakmıyor ağır bir gül kokusu yok sanki yeni açmış gibi  taze bir kokusu var gün içinde terlediğim de tenimde gül kokusunu duyabiliyorum.

Bana göre eksi yönü kavanozda olması elimi içine sokup kremi almak pek de hoş olmuyor. Fiyatı performansa göre oldukça uygun  n11.com 14.50 tl ye satılıyor. 

   Ürünleri daha önce incelemiştim içinde parafen gibi kansorejen maddeler yok . Türk firması ve Kadın girişimcilerin geliştirdiği bir marka olması sebebiyle özel bir desteği de hak ediyor. Sevgilerimle,


Makyaj Blogları
 • Eglantine Rosa Damascena
 • Ankara bloggeri

8 yorum:

 1. AAA fiyat gerçekten çok uygun. Teşekkürler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. diğer ürünleride hem uygun fiyatlı hemde güzel :) ben teşekkür ederim.

   Sil
 2. merak ettiğim bi kremdi teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Başka ürünlerinin de yorumlarını paylaşacağım.

   Sil
 3. Marka doğal olması nedeni ile ilgimi çekti :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 1 yıllık bir firma olamasına rağmen verimlilik ödülü almış ve avrupa standartlarına uygun fabrika şartlarında üretiliyor. en önemlisi kadın girişimciler tarafından kurulmuş :)

   Sil
 4. great post
  would you like to follow each others?
  I'll follow back after it

  www.miharujulie.com

  YanıtlaSil
 5. Sevgi Hanım merhaba;
  Çekilişime katılmak istemişsiniz.Ancak katılmak için bir ya da birden fazla sosyal paylaşım platformunda çekilişi paylaşmanız ve linki yorum olarak çekiliş duyusuna eklemeniz gerekmekte. Linki ya da linkleri yorum olarak yazarsanız sizi çekilişe dahil ederim hemen.

  YanıtlaSil