Her Şeyin Başı Blog - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Pazartesi, Eylül 14, 2015

Her Şeyin Başı Blog

Her Şeyin Başı Blog   Bugün blog yazanlar ve blog açmak isteyenler için Her Şeyin Başı Blog adlı kitabı  tanıtmak istiyorum. Ben blogumu daha çok geliştirebilmek için arayışlar içindeyken denk geldim dost kitap evinden aldım . Ama internette de satışı var.


  Yazar Salih Seçkin Sevinç  harbiyiyorum.com un sahibi ve Sosyal medya eğitmeni deyimlerini bilgisini bu güzel kitapta bizimle paylaşmış. Okurken hiç zorlanmadım  teknik konuları çok sade bir dille anlatmış benim baş ucu kitabım oldu her yazı yazmaya oturduğumda mutlaka tekrar tekrar dönüp okuyorum.
Her Şeyin Başı Blog


   İlk bölümden son bölüme kadar bloglar hakkında çok faydalı bilgiler var son bölümde başarı hikayeleri beni çok etkiledi umarım bir gün bende başarılı bir blogger olurum yaklaşık 4 aydır kitaptan faydalanarak hazırlamaya çalışıyorum yazılarımı ben oldukça faydasını görüyorum her bölüme ayraçlar koydum bölüm başlarını kolay bulabilmek için :)


   Blog yazmak zaman ve emek isteyen bir iş sürekli yazdıkça gelişiyorsun ben de ilk yazılarıma ve şimdiki yazılarıma baktıkça geliştiğimi görüyorum yetermi bana yetmez.

  Sevgili Salih Seçkin Sevinç öğrenmek istediğim o kadar çok şey var ki umarım başka kitaplarda gelir bloglarla ilgili  çok fazla makale okuyorum ama elime aldığım bu kitaptan öğrendiğim bilgi benim için hepsinden daha kıymetli oldu çünkü yanı başımda ve her defasında tekrar tekrar okuyabiliyorum.


Sevgilerimle,

15 yorum:

 1. Bu kitabı yaklaşık 7 ay önce okumuştum. Benim için çok faydalı oldu , bence her blog yazarının okuması gereken bir kitap.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet kesinlikle çok faydalı bir kitap ama ben sizin blogunuzdan da çok faydalanıyorum makalelerinizi severk okuyorum.

   Sil
 2. Gerçekten Başucu Kitapları arasına girer bu kitap. Çok iyi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blogla ilgili radığın her şey bu kitapta var :)

   Sil
 3. Hiç haberim olmadı tanıttığın için sağol

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben tsk ederim :) yazımı okuduğun için

   Sil
 4. Hiç görmemiştim bu kitabı bi bakayım :)

  YanıtlaSil
 5. Yanıtlar
  1. iremcim kesinlikle okuyunca nasıl bir faydalı kitap olduğunu göreceksin.

   Sil
 6. Hemen alıp okumalıyım teşekkürler kitapla tanıştırdıgın için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Elimden geldiğince blogla ilgili paylaşımlar yapmaya devam edeceğim :)

   Sil
 7. şu an hemen netten alıyorum bunu :)

  YanıtlaSil
 8. okumakta fazla geç kalmadan direk almamızda yarar var :)

  YanıtlaSil