Flormar Pin Up kolleksiyonundan Radiant Pink skin Highlighteri Gördünüz mü ? - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Pazartesi, Eylül 14, 2015

Flormar Pin Up kolleksiyonundan Radiant Pink skin Highlighteri Gördünüz mü ?


Flormar-Pin-Up-kolleksiyonundan-Radiant-Pink-skin-Highlighteri-makyaj-blogları-
Radiant Pink skin Highlighter
    Merhaba Flormarın son zamanlarda çıkardığı koleksiyonlarda hepsi olmasa da içinde bir iki güzel ürün çıkarıyor ben almak için genelde indirimleri bekliyorum çok karlı bir alışveriş oluyor tavsiye ederim. Flormar Pin Up kolleksiyonundan Radiant Pink skin Highlighteri Gördünüz mü ? hala indirimde bulunabiliyor flormar satış noktalarında.

Flormar-Pin-Up-kolleksiyonundan-Radiant-Pink-skin-Highlighteri-makyaj-blogları-
Radiant Pink skin Highlighter

    Adından da anlaşılacağı gibi pembe alt tonlu krem highlighter kullanımı kuru cilt tipi olanlar için ıslak görünümlü makyaj yapmak için fena değil. Ama cildiniz sarı alt tonlu ise pek seveceğinizi düşünmüyorum. Işıltısı oldukça ölçülü buda artı hanesine yazılabilir.

Flormar-Pin-Up-kolleksiyonundan-Radiant-Pink-skin-Highlighteri-makyaj-blogları-
Radiant Pink skin Highlighter

   Ben karma bir cildim olmasına rağmen aydınlık ve ışıltılı bir cilt makyajı seviyorum ama kullanmak zorunda olduğum fondötenler yağlı ve karma cilt tipleri için diğer cilt tiplerine uygun fondötenler cildimde kusma ve aşırı oksitlenme yaparak cilt tonumu koyulaştırıyor. Bende hem istediğim görüntüyü elde etmek hemde fondöteni cildimde tutabilmek için farklı yöntemler deniyorum bunlarda biri en çok kullandığım sıvı aydınlatıcıları fondötenle karıştırarak uygulamak.

   Radiant Pink skin Highlighter bana oldukça uygun bir fiyata geldi o yüzden özellikle Loreal True Match fondötenle karıştırarak uygulamaya başladım.

   Oluşturduğu görüntüyü seviyorum özellikle kış aylarında her makyajım da kullanacağım favori ürünler arasına gireceğe benziyor. 

   Ben allık olarak yada elmacık kemiklerimin üstüne ışıltı katsın diye uyguladım ama hiç işe yaramadı. Fondötene karıştırarak kullandığımda ise ışıltılı ve aydınlık bir görüntü elde ettim .

   Sizler bu ürünü kullanıyormusunuz bana tavsiye edebileceğiniz başka bir yöntem varmı bu postun altında benimle paylaşırsanız çok sevinirim.


Sevgilerimle,
Makyaj Blogları 
 • Flormar Pin Up kolleksiyonundan Radiant Pink skin Highlighteri
 • Ankara Bloggeri


2 yorum:

 1. ben göz bazlarından birini aldım onu kullanıyorum aydınlatıcı olarak :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben bu ürünü merak etmiştim ama pek bir işe yaramadı :))

   Sil