Bepanthol Cilt Bakım Kremi - Ne için kullanılır ve nasıl etki eder? - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Pazar, Ağustos 30, 2015

Bepanthol Cilt Bakım Kremi - Ne için kullanılır ve nasıl etki eder?

Bepanthol-Cilt-Bakım-Kremi - Ne-için-kullanılır-ve-nasıl-etki-eder.jpg
Bepanthol Cilt Bakım Kremi
Merhaba, bügün yazımın konusu Bepanthol Cilt Bakım Kremi - Ne için kullanılır ve nasıl etki eder? Bir süre önce www.trnd.com tarıfından yürütülen Bepanthol Cilt Bakım Kremi projesine dahil olmuştum gönderilen kutu içerisinde 40 adet deneme boyu ve bir tam boy krem göndermişlerdi.

Ben arkadaşlarıma aileme denemeleri için kremleri dağıttım bu güne kadar gelen yorumlar oldukça olumlu oldu. Bepanthol merhemi ben çok uzun zaman kullanmıştım ışın tedavisi aldığım dönemde kuruyan ve yanan cildime tek iyi gelen kremdi özellikle yanık oluşan yerleri çok rahatlatmıştı.

Şimdi Bepanthol cilt kremini kullanıyorum günlük cilt bakımında su bazlı nemlendirici olduğu için benim yağlı cildimde herhangi bir irete yaratmadı yüz ve elde uygulanabilirliği oldukça pratik makyaj altına çok uygun bir krem cildi çok iyi nemlendiriyor ve çok çabuk emiliyor.


Bepanthol-Cilt-Bakım-Kremi - Ne-için-kullanılır-ve-nasıl-etki-eder.jpg
Bepanthol Cilt Bakım Kremi


Provitamin B5 içeren Bepanthol Cilt Bakım kremi ile kurumaya bağlı sorunlarda çok etkili kış aylarının benim için favorilerinden olacağı kesin 100 gr. satış fiyatı 19.90 tl.

Kurumaya bağlı sorunlarda :

  • Pul pul dökülen
  • Kızaran
  • Çatlayan
Gerginleşen cilt bölgelerinde nemi geri kazandırarak cildin ihtiyacı olan extra bakımı sağlayabilirsiniz.Sevgilerimle,


1 yorum:

  1. ben de severek kullanıyorum çok şeker tanıtmışsın canım=)
    kozmetikpsikolojisi.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil