MAC LOVE THING ! ALLIK İNCELEMESİ - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Çarşamba, Temmuz 01, 2015

MAC LOVE THING ! ALLIK İNCELEMESİ

mac-love-thıng-allık-makyaj-sevgininmakyajdefteri.jpg  Merhaba bir süredir kendimi öyle çok yorgun hissediyorum ki hiçbir şey yapmak gelmiyor.  1 Temmuz olmasına rağmen havanın kasvetli ve yağmurlu olması beni çok bunalttı.  Sizi de benim gibi etkilememiştir umarım.

  Lafı çok uzatmadan bugün sizlerle MAC LOVE THING ! ALLIK İNCELEMESİ paylaşmak istiyorum.


mac-love-thıng-allık-makyaj-sevgininmakyajdefteri.jpg  Son zamanlarda makyaj koleksiyonumu küçültmeye başladım ama çok beğendiğim parçaları da bir taraftan almaya devam ediyorum :) nasıl küçültmekse allığı sevgili Nihanın @nihanlamakyajsatış  instagram hesabına koymadan önce ben el koydum iyi ki de yapmışım.


  Son zamanlarda her makyajımda severek kullanıyorum allığın rengi altın ışıltılı kirli bordo özellikle esmer ve buğday tenlilerde çok daha güzel duruyor ben esmerim ve kendime yakıştırdım sağlıklı ve ışıltılı bir görüntü sağlıyor. Daha önce The balm hot mama allığı aynı etkiyi versin diye almıştım ama maalesef hiç sevemedim yüzüme her sürdüğümde sadece altın rengi simleri yüzüme yapıştı ve kendini hiç belli etmedi sanırım daha açık tenlilerin sevebileceği daha tatmin edici bir efekt verebilir.

mac-love-thıng-allık-makyaj-sevgininmakyajdefteri.jpgBu makyajım yine bir koleksiyon ürünü olan Mac Cosmetics Alluring Aquatic Colour farla uygulama yaparken kullanmıştım. Bir sonraki makyaj paylaşımım da bu allığı far olarak kullanmayı düşünüyorum bakalım sonuç ne olacak.

Mac love thing allığın fiyatı internet sayfasında 85 tl transparan ve hafif bir uygulama yaratmak için fırınlanmış minerallerin inceltilerek pudra haline getirilmiş. Rengi hafif bir şekilde uygulayarak kat kat yoğunluğu artırılabiliyor. Ağırlık hissi yaratmadan elmacık kemiklerinde  ışıltılı ve  sedefli bir görünüm sağlıyor.


Mac allıklarından sizin favorileriniz nelerdir bir allık daha edinmek istiyorum bütün önerilere açığım.Sevgilerimle,
İnstagram : sevgininmakyajdefteri
Twiter : sevgininmakyajdefteri
Fecebook : sevgininmakyajdefteri


7 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim :) daha güzelleri sizin olsun .

   Sil
 2. güzelmiş rengi bu arada rujunu da çok beğendim. :-))

  YanıtlaSil
 3. Tatlım öncelikle yeni blog tasarımın harika olmuş, gerçekten çok beğendim güle güle kullan, allığa gelince mac allıklar zaten pigmentleri güzel ürünler, çok da yakışmış tonu sana, güle güle kullan öpüyorum...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim :) lifeof yasmina blog tasarımını biraz daha geliştirmeye çalışıyorum :) mac ürünlerinden en çok sevdiklerim allık ve rujları nedense diğer ürünleri hiç ilgimi çekmiyor .

   Sil