Hurraw CoffeeBean Lip Balm - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Çarşamba, Nisan 29, 2015

Hurraw CoffeeBean Lip Balmsevgininmakyajdefteri-hurrawcoffeebean- lipbalm


Merhaba :)


  Uzun zamandır bu kadar lezzetli lip balm kullanmadım dersem yalan olmaz. Muhteşem kahve aromalı lı Hurraw CoffeeBean Lip Balm elimden hiç düşmüyor.
sevgininmakyajdefteri-hurrawcoffeebeanlipbalm


Hurraw! amacı; Dünya'nın en iyi dudak balmını yaratmak! Bunu yaparken naturel olması, vegan olması, raw olması, organik ve adil ticareti desteklemesi gerekliydi. Bununla beraber eğlenceli ve doğal tat seçenekleri sunmalıydı. Hurraw! mevcut en iyi naturel, vegan, raw ve organik içeriklerle hayat tarzı fark etmeksizin herkesin rahatlıkla kullanabileceği Hurraw! dudak balmlarını oluşturdu.

Hurraw! dudak  balmları;
Vegan onaylı! premium raw ve organik içeriğe sahip, 
Premium soğuk press yağ kullanılıyor
Katkı maddesi yok! Toxin yok! Gluten yok! Soya yok!
Sadece naturel tat ve renk!
Oval şekliyle taşınması pratik! Cebinde erimeyen bir lip balm!
Hurraw! kullanarak adil ticarete destek vermiş oluyorsunuz. Teşekkür ederiz!sevgininmakyajdefteri-hurrawcoffeebeanlipbalm


  Tadıyla ve yapısıyla gerçekten güzel bir lip balm sayesinde şeker tüketimimi oldukça azalttım :) dönem dönem dudaklarım kuruyup çatlıyor kullanmaya başladığımdan beri bu sorunu yaşamadım.

  Vegan bir ürün olması ayrıca en büyük tercihlerimden birisi ben Gulsen Doğanla 8 mart etkinliği sayesinde kullanmaya başladım o kadar çok sevdim ki bu 3.cü lip balmım tadından dolayı sürekli tazelemekten çok çabuk bitiriyorum :)

  Dermo kozmetik eczanelerde rahatlıkla bulabilirsiniz satış fiyatı 18.37 tl. Sizin favori lip balmınız var mı hangilerini severek kullanıyorsunuz.


Sevgilerimle,

sevgininmakyajdefteri

2 yorum:

  1. beni de akşamları evde sürekli bu var elimde artık..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. tadından surekli kahve içmek istiyorum :)

      Sil