Göz Makyajında Yardımcı Paletler :)) - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Cuma, Şubat 20, 2015

Göz Makyajında Yardımcı Paletler :))


sevgininmakyajdefteri-Göz makyaj yardımcıları


Merhaba :))
Hoşunuza gideceğini umduğum bir yazı dizisi hazırlamaya başladım. Makyaja yeni başlayan yada temiz bir makyaj koleksiyonu hazırlamak isteyenler için ara ara herkesin kolay ulaşabileceği küçük önerilerde bulunmak istiyorum.


sevgininmakyajdefteri-Göz makyaj yardımcıları Meet Matte Nude doğal tonlardan oluşan bu palet bütün renkler muhteşem hem mat hemde ışıltılı farlara uygun bir ton mutlaka bulabiliyorsunuz .  makyaj blogları nda en çok sevilen far paletlerinden Gratis indirimlerinde % 50 indirimden 40 tl gibi bir fiyata alabilirsiniz.sevgininmakyajdefteri-Göz makyaj yardımcılarıThe Balm Meet Matte küçük paleti  içindeki mat koyu renklerin tonları  smokey koyu makyajlardan hoşlananlar için harika bir tercih içindeki farları karıştırmakta kullanılan ara renklerin olması paleti dahada kullanışlı hale getiriyor. Yine Gratis indiriminde uygun fiyata sahip olabilirsiniz.sevgininmakyajdefteri-Göz makyaj yardımcılarıFlormar 07 numaralı beşli paleti uygun fiyatlı mat ve çok güzel renk veren bir palet  yüz konturu ve kaş doldurmak için çok doğal renkleri var. İster renkli ışıltılı göz makyajlarında ister mat ve koyu makyajlarda her türlü şekilde kullanabileceğiniz bu paletler benim en büyük yardımcılarım. Benim gibi çekmece doldurmak yerine temiz bir koleksiyon sahibi olmak isterseniz mutlaka biri işinize çok yarayacaktır.


Sevgilerimle,


sevgininmakyajdefteri


2 yorum:

 1. Flormar paleti çok yönlü gerçekten.En kısa zamanda edineceğim :) Blogunuzu da yeni keşfettim,takibe aldım.
  sirinkanatlar.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) bana göre flormarın en iyi oluşturulmuş paleti 07 numaralı paleti inşallah renkleri ile oynamazlar

   Sil