Yves Rocher 102 Rose Boıse Mat Tekli Far - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Pazartesi, Ocak 19, 2015

Yves Rocher 102 Rose Boıse Mat Tekli Far


Yves Rocher 102 Rose Boıse Mat Tekli Far
Yves Rocher 102 Rose Boıse Mat Tekli FarMakyaj yapmaya başladıktan sonra sürekli bir kendini geliştirme yoluna giriyorsun. Almanın da sınırı yok sürekli yeni bir ürün çıkıyor hızına yetişmek mümkün değil. Ben artık makyaj koleksiyonumu hem küçültüp hemde gerçekten işime yaracak ürünlerle düzenlemeye başladım.

Yazılarım daha çok kaliteli ve uygun fiyatlı temiz bir makyaj koleksiyonu yapmak için bu güne kadar edindiğim bilgiler ışığında kullandığım ve memnun kaldığım ürünleri sizlerinde işine yaraması için paylaşmak istiyorum.

Bunlardan ilki göz makyajını daha güzel gösterecek kriz bölgesine hem derinlik verecek hemde farları dağıtmakta kullanılacak bir far olsun.
 Far paletrim çok fazla ama içinde ten rengime yakışacak istediğim efekti verecek bir far bulamıyorumdum Yves Rocher 102 numaralı  Rose Boise mat tamda isteğim gibi bir far içinde şeftali, kahve ve çok hafif pembelik var.
Yves Rocher 102 Rose Boıse Mat Tekli Far
Yves Rocher 102 Rose Boıse Mat Tekli Far


Farın tekli olması benim için harika oldu tek bir renk için koca bir paleti alıp paramın boşa gitmesini artık istemiyorum.
Yves Rocher 102 Rose Boıse Mat Tekli Far
Yves Rocher 102 Rose Boıse Mat Tekli Far 


Farın kalitesi muhteşem yumuşacık tozlanma  dökülme yapmıyor karıştırma fırçası ile çok kolay uygulanıyor dayanıklılık konusuna gelince ben farı direkt uyguladım altında baz kullanmadım. Resmi de 5 saat sonra çektim 19,55 tl ye aldım bu kalitede bu fiyat bence normal gramajı da 6 m uzun süre kullanabileceğim kadar.


Bundan sonra göz makyajımın temel farları arasına girdi kriz bölgesine derinlik katmak ve farları dağıtma da kullanmak için .Sevgilerimle :))))2 yorum:

  1. Yves rocher far ve allıklarını merak ediyorum. Pembe farını tanımış oldum, güzelmiş gerçekten güle güle kullan :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. far ve allıkların pigmentasyonu oldukça başarılı buldum ben kadınlar günü % 30 indiriminde bakabilirsiniz. teşekkür ederim :)

      Sil