RIMMEL LONDON APOCALIPS 402 Across The Unıverse - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Cumartesi, Şubat 22, 2014

RIMMEL LONDON APOCALIPS 402 Across The UnıverseHerkese merhaba


Ben ruj renkleri seçerken öyle çok cesur adımlar atamam hele koyu renk ruj deyince milyon saat düşünürüm genelde açık renk kolay sürülen rujlar tercih ederim. Beni en çok korkutan rujumun saga sola bulaşması yada dişlerime bulaşmasıdır sürekli bir kontrol etme isteği duyarım. Yemek yese bile ruju bozulmadan duran arkadaşların önünde saygıyla eğilmek istiyorum.


 Rımmel london apocalipsler bana ruju sürmeyi yeniden sevdirdi elimde üç rengi var ama denk geldikçe diğer renklerini de almaya devam edeceğim.Benim en sevdiklerimden  çok iddalı olan  Apocalıps 402 numara likit formda bir ruj rengini hemen veriyor.


Ben kokusunu ve tadını ilginç bir şekilde seviyorum geçmişten çok tanıdık geliyor adını henüz koyamadım. Sünger fırçası sayesinde oldukça rahat ve korkmadan sürebiliyorum .


Rengin canlılığını çok seviyorum dudaklarımı kurutmuyor sürdükten sonra dudağa çok iyi tutunuyor bazı rujlar da bu sorunu çok yaşıyorum çizgileri doldurmadığı zaman yada dudağa sürüldüğünde kalıp gibi durmasını sevmiyorum.Sizin bir Apocalıps rujunuz varmı bana rengini söylermisiniz evet itiraf ediyorum bunu tamamen kendim için istiyorum genelde stanlarda kalmamış oluyor sizin tavsiye edeceğiniz renklerle serimi tamamlamak istiyorum. 
Sevgilerimle.........


4 yorum:

 1. rengi çok canlıymış ben bu tonları kullanamıyorum ama eminim sana çok yakışır ablacım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim tatlım bende yeni yeni kullanmaya başladım alışkın olmayınca biraz zor oluyor

   Sil
 2. Rengi güzelmiş, bu rujların methini çok duysam da daha hiç denemedim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Denk gelirseniz önümüzde 8 mart indirimi var denemenizi tavsiye ederim :)

   Sil