REAL TECHNİQUES Powder Brush - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Cuma, Ocak 10, 2014

REAL TECHNİQUES Powder Brush
Real Techniques fırçalarıma bir yenisi daha eklendi bir süredir kullanıyorum ama yazısını yazmak şimdi nasip oldu. Bu güzel fırça ve allık fırçası benim çok sevdiğim canım kuzum http://suleozaran.blogspot.com/ sahibesi Şule ve dünyalar tatlısı yakışıklımız oğlu Yiğitin yılbaşı hediyeleri yeni yıla malum salgın gripten ruhumu teslim ederek girdiysem de canım arkadaşlarımın sayesinde çok mutlu ve bereketli bir yıl geçireceğime dair içimde çok güzel umutlar yeşerdi.

Canlarım size tekrar tekrar çok teşekkür ederim.

Şimdi fırça hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum :)

Kılları yumuşacık pofuduk bir fırça pudrayı yüzüme çok güzel ve eşit bir şekilde dağıtıyor. Ürünü çok almaması yüzde toz toz durmaması da benim için oldukça güzel bir sonuç. Başka fırçalarla karşılaştırmak gerekirse elimde Ecotools pudra fırçası var ben onuda çok severek kullanıyorum ikisi arasında bir tercih yapamıyorum. Real tec pudra fırçasına ulaşamıyorsanız Ecotools pudra fırçasınıda tavsiye ederim.

Siz bu pudra fırçası hakkında neler düşünüyorsunuz benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.Sevgilerimle....1 yorum:

  1. Merhaba blogunuzu takibe aldim real techniques fircalar benim de cok ilgimi cekiyor siz de benim blogumu ziyaret ederseniz cok sevinirim
    http://prensesinfisiltilari.blogspot.com
    http://

    YanıtlaSil