MORFOSE KERATİN SERUM - Sevginin Makyaj Defteri - Makyaj ve Kozmetik Blogu

Çarşamba, Ocak 22, 2014

MORFOSE KERATİN SERUMİki yıldır saçım kahve kızıl tondaydı ve ben çok sıkılmıştım kuaförüme gittiğimde hem rengini değiştirmek hemde kısacık kestirmek istedim ama ne mümkün. Ben ne istersem isteyim kuaförüm kendi bildiğini yapmaktan geri durmaz ve ben sonuçtan her zaman memnun kalarak ayrılırım.


Saçlarım dalgalı ve uç kısımları oldukça kuru kırılma çok fazla olduğu için düzenli bir şekilde uçlarından aldırmak zorundayım Elsevin mucize yağını kullanıyordum ama oda saçlarımı yağlandırıp kirli gibi görünmesine neden oluyor.

Kuaförüne güvenen mutlu azınlıktan olduğum için salonda bana bu serumu önerince ben de denemek istedim iyi ki de denemişim her duştan sonra saçlarıma iki pompa sıkıp ellerimi ovuşturarak serumun ısınmasını sağlıyorum ve sadece uç kısımlarına sürüyorum saçlarımdaki kırılma yarı yarıya azaldı yağlanma olmadan çok kolay taranıyor fiyatı 20 tl ve çok uygun bir çok saç bakım yağlaları da aşağı yukarı böyle.

Sevgilerimle....4 yorum:

 1. Bende beyazını kullandım memnun kaldım :)

  YanıtlaSil
 2. çok övgü duyuyorum bu ürünle ilgili, artısı çok fazla... benim de saç uçlarımda kırıklar kurumalar var, argan yağı serumum bitince bunu da denemek istiyorum:)

  YanıtlaSil
 3. Tavsiye ederim benim sac uclarimda cok kuru oldukca kiriklari azaldi

  YanıtlaSil
 4. Senacim beyaz sisenin de icerigi aynimi

  YanıtlaSil